Hermafrodit Vücutta Nasıl Görülür?

0
1229

Hermafrodit, Hermafrodit nedir,Hermafrodit hakkında bilgiler, Hermafrodit özellikleri,Hermafrodit belirtileri,Hermafrodit edenleri,Hermafrodit tedavileri,Hermafrodit vücutta nasıl görünür

Uzman yazarlarımız tarafından araştırılıp hazırlanan ve siz değerli okurlarımız için hazırladığımız konulardan bahsedelim. Bugün sizlere dünyada bulunan hastalıklardan ve hastalık türleri hakkında bilgiler vereceğiz ve bu hastalıkların insan vücutlarının hangi bölgelerinde ortaya çıktıklarını resimlerle’de göstereceğiz. Öncelikle Dünyada ve ülkemizde görülen hastalıklardan bahsedelim. Sevgili okurlar bugün sizlere Hermafrodit hakkında bilgiler verip sizleri bilgilendirmeyi hedeflemekteyiz.Hermafrodit hakkında ki yazımız siz değerli okurlarımız için  faydalı bir yazı olacağının görüşündeyiz. Peki Hermafrodit Nedir ?Hermafrodit nedenleri nelerdir ?,Hermafrodit belirtileri nelerdir ?Hermafrodit tedavisi nedir ? Hermafrodit vücudun hangi bölgelerinde görünür ? şeklinde’ki bütün sorularınızın cevabı bu yazımızda.

Bisexuality

Hermafrodit Nedir?

Hermafrodit (ya da intersekslenmiş bir kişi), her iki cinsiyetten de (örneğin, bir penis ve bir vulva) birincil seks özelliklerinin bazılarına ya da tümüne sahip olan kişidir. Yani dış ve iç cinsel ve genital organlar arasında bir uyuşmazlık olduğu bir durumdur. Gerçek bir hermafrodit hem yumurtalığa hem de testis dokusuna sahip birisidir. Genital bölge, tamamen erkek veya dişi olmaktan, belirsiz görünüşün bir kombinasyonuna kadar değişebilir. Dişi yalancı, bir kişinin normal dişi iç organları olan ancak maskulen (erkeği andıran, erkeğe benzeyen, erkeksi, eril) genital organları olan XX kromozomuna sahip olduğu anlamına gelir; erkek sözde ise bu kişinin XY kromozomları ile doğduğu anlamına gelir. Böyle bir kişi, genellikle karın boşluğunda saklı olan testislere sahiptir. Dış cinsel organlar genellikle dişidir.

Hermafrodit Vücutta Nasıl Görülür?

Bisexuality

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here