İbrahim Seten Kimdir?

İbrahim Seten kimdir, İbrahim Seten nereli, İbrahim Seten Biyografisi, İbrahim Seten hangi dini benimser, İbrahim Seten hakkında kısa bilgiler, İbrahim Seten yaşı kaç, İbrahim Seten ne zaman doğdu, İbrahim Seten boyu kaç, İbrahim Seten göz rengi nedir, İbrahim Seten hakkında merak edilenler, İbrahim Seten çocuğu var mı, İbrahim Seten hakkında notlar, İbrahim Seten hakkında kısa notlar, İbrahim Seten hakkında bilinmesi gerekenler

Bugün sizlere, İbrahim Seten hakkında kısa ve detaylı biyografisini hazırladık.

 

Eski Fenerbahçe oyuncusu ve futbol yorumcusu NTv’de yaptığı konuşmalarla gündeme bomba gibi düştü. ‘Türk futbol’unda temiz eller operasyonu yapılsaydı şuan Türk futbolu böyle olmayacaktı’ diyen efsane oyuncu, Türk futbolunu kötüye sürükleyen FETÖ bağlantısı olduğu iddia ettiği kişileri bir bir ifşaladı.  

Rıdvan Dilmen, NTV’de çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. İbrahim Seten’e sert sözlerle tepki gösteren Dilmen, Seten’in FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ile ilgili attığı tweetleri hatırlatarak geçmiş dönemde FETÖ operasyonu yaptıklarını söyledi. Seten’e “Ekibini topla. Defol git bu ülkeden” sözleriyle sert tepki gösterdi.

DARBEYLE BİRLİKTE SİZLERDE 251 ŞEHİDİ   N KANINA BULAŞTINIZ

Dilmen, Seten ile ilgili, “Türkiye’nin en büyük gücünü çağır gelsin o zaman. Hadi çağır. Gelmiyorsa. Topla tayfanı defol git bu ülkeden. Rasim’ini de al, İsmail Er’ini de al git. ‘Burnundan kıl aldırmayan Başbakan’ ne demek, sen kimsin? Ve terör örgütü lideri için neler söylüyorsun. 251 şehidin kanına siz de bulaştınız. Ahlaksızlar. Şimdi bu attığınız twitleri yazamazsınız. Çünkü Taraf Gazetesi gibisiniz. Örgütlenmişsiniz. Pirana gibisiniz” sözleriyle tepki gösterdi.

İbrahim Seten Nereli?

İbrahim Seten Kimdir?

Demirören Medya Grubuna bağlı şirketlerde 8 yıl çalışan İbrahim Seten, buradaki görevini geçen yıl sonlandırmıştı. Son olarak Vatan Gazetesi Spor Müdürü olarak çalışmalar yürüttü. Demirören Medya’ya girmeden önce Sabah Gazetesi’nde spor müdürlüğü yapan Seten, görevini Altan Tanrıkulu’na devretti. 

 

Rıdvan Dilmen ve İbrahim Seten Arasında Olan Tartışmanın Konusu Nedir?

Seten, Twitter’dan sezonu Rıdvan Dilmen sezonu olarak tanımlayarak ” rıdvan dilmen sezonu’nda anca’ şeytan’ın dediği olur…” yorumunu yapmıştı. Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV’de katıldığı programda, ”Türkiye’nin en büyük gücünü çağır gelsin o zaman. Hadi çağır. Gelmiyorsa. Topla tayfanı defol git bu ülkeden. 2010-11’de tam FETÖ operasyonu yaptılar. Ve terör örgütü lideri için neler söylüyorsun. 251 şehidin kanına siz de bulaştınız. Ahlaksızlar. Şimdi bu attığınız tweetleri yazamazsınız. Çünkü Taraf Gazetesi gibisiniz. Örgütlenmişsiniz. Pirana gibisiniz.” ifadelerini kullandı.

Sonrasında İbrahim Seten sosyal medya aracılığı ile; ”Yalan makinesi Rıdvan Dilmen bütün yalanlarının hesabını verecek… Ama en adisine hemen cevap vereyim…” şeklinde açıklamada bulunarak darbe girişimi döneminde attığı tweetleri paylaşarak iftiraya uğradığını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir