İki Kişilik Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir ?

0
464

İki Kişilik Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir, İki Kişilik Oyunlar, Sıkılmadan Oynayabileceğiniz En İyi Oyunlar, Sıkılınca oynanılacak oyunlar nelerdir, sıkılmadan oynanabilecek oyunlar, Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar, Sevgiliyle oyun oynamak, sevgiliyle oynanabilecek oyunlar nelerdir Bağımlılık Yaratan Telefon Oyunları, Bağımlılık Yaratan Telefon Oyunları Nelerdir, Bağımlılık Yaratan Oyunlar, Telefonda Oynanabilecek En İyi Oyunlar, Telefonda hangi oyunlar oynanır, Telefon oyunları, Telefon oyunu Evde Oynayabileceğiniz En İyi 10 Oyun, Evde Oynanabilecek Oyunları, evde sıkılınca oyun  Evde Aileniz İle Birlik Oynayabileceğiniz En İyi 10 Oyun, Evde Aileniz İle Birlik Oynayabileceğiniz En İyi 10 Oyun nedir, Evde Aileniz İle Birlik Oynayabileceğiniz En İyi 10 Oyun hakkında bilgiler, evde sıkılınca neler yapılır, evde hangi oyunlar oynanmalı, ailenizle keyifli vakit geçirmek, ailecek oynanacak oyunlar nelerdir, aile oyunları, çocuk oyunları, en iyi oyunlar, en iyi oyunlar nelerdir, kolay oyunlar, kolay oyunlar nelerdir

Evinizde sıkıldınız mı ? Evde yapacak bir şey mi arıyorsunuz ? Evde ailenizle oyun mu oynamak istiyorsunuz ? Evde aklınıza oynayacak oyun gelmedi mi ? Yepyeni bir içerikli sizlerin bu sıkıntısına son veriyoruz. Evde saatlerde arayıp, düşünüp oyun bulmaya son! Güzel bir zaman geçirmek istiyorsanız, sayfamızda’ki paylaşmış olduğumuz oyunları sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte sizler için hazırladığımız oyunları umarım oynadıktan sonra beğenirsiniz. İyi Eğlenceler 🙂

İki Kişilik Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir ?

İki Kişilik Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir ?

1) Sürekli Roman: Bu eğlenceli, etkileşimli oyun için ihtiyacınız olan tek şey bir kâğıt, kalem ve çılgın hayal gücüne sahip birkaç arkadaş. Arkadaşlarınızdan birine eğlenceli bir tema vererek başlayın ve 5-6 satır uzunluğunda bir hikâye yazmasını isteyin. Şimdi kâğıttaki son satırı göstererek bir sonraki oyuncudan hikâyeye devam etmesini isteyin. Kişi sayısına göre hikâyeyi devam ettirin. Sonunda, arkadaşlarınızın yarattığı edebi karışıklığı yüksek sesle okuyun. Emin olun ki kahkaha krizleri içerisinde sonuna kadar okuyamayacaksınız.

İki Kişilik Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir ?

2) Çikolata Ödüllü Zar Atmaca: Bu oyunda ihtiyacınız olan iki zar ve büyükçe bir çikolata, ancak bu bir pasta da olabilir. Kurallar son derece basit; her oyuncu zar atmak için bir şansa sahiptir. Kim bir çift zar atmayı başarırsa çikolatadan bir parça yemek ve denemek için ikinci bir hak kazanır. Çikolata tamamen bitene kadar devam edilir ve çikolatadan en çok ısıran oyuncu kazanır.

 

3) Ben Kimim?: Çok bildik ve kolay bir oyun, ancak herkes için keyifli vakit geçirmek garantilidir. Oynayan her kişi için bir isim seçin ve her kişinin arkasına veya alnına bu ismi yapıştırın. Her oyuncu sırayla kendisinin kim olduğunu öğrenmek için 20 “evet” ya da “hayır” sorusu sorabilir. Her kişi bir sonraki soruyu sormadan önce kendileri hakkında bildiklerini anlatmaya başladığı için bu oyun gerçekten eğlenceli.

İki Kişilik Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir ?

4) Kulaktan Kulağa: Arkadaşlarla evde oynanabilecek en keyifli oyunlar arasında olan kulaktan kulağa oynaması çok kolaydır. Yan yana bir dizilimden sonra ilk kişi yanındakinin kulağına (zor) bir kelime veya cümleyi fısıldayarak söyler. Tekrar şansı yoktur, oyuncu duyduğunu yanındakinin kulağına tekrar etmek zorundadır. Son kişiye kadar bu devam eder. Ne kadar çok kişi olursa, ilk duyulan o kadar da komik bir sonla biter.

İki Kişilik Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir ?

5) Şarkı Bilmece: Bu oyunu oynamak için iki grup oluşturulur ve bir kişi sorgucu olarak oyunu yönetir. Bir kelime vererek içerisinde o kelimenin geçtiği bir şarkının bulunması istenir. Şarkıyı ilk bulan takım oyuncusu şarkıyı doğru olarak söylemek zorundadır. En fazla şarkı tahmini yapan grup kazanır, ancak bu kazançta daha çok kahkaha vardır.

İki Kişilik Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir ?

6) Vampir Kim: Kişilikler kurayla belirlenir ve 2 kişi vampir, 1 kişi büyücü, diğerleri de köylü olur. Vampirlerin amacı köylülerin hepsini öldürmek, büyücülerin amacı da vampirleri teşhis edip öldürmektir. Kura çekildikten sonra, hakem, “gece oldu herkes gözlerini kapasın” der. Sonra, “sadece vampirler gözlerini açsın” der, iki vampir sessizce gözlerini açar ve birbirini yani oyun ortağını tanır. (strateji gereği bu ortaklık oyun içinde pek belli edilmemelidir, çünkü birbirini çok koruyan iki kişinin vampir olduğu anlaşılabilir). daha sonra onlar da gözlerini kapar, hakem gündüz olduğunu söyler, herkes gözlerini açar ve oyun hareketlenir. burada oyuncular aralarında tartışarak vampir olduğu düşünülen birini öldürmeye karar verirler (ilk eldeki seçim doğal olarak sallama olacaktır) Doğal olarak öldürülmek istenen kişi kendini savunacaktır.

İki Kişilik Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir ?

7) Kendini Bul: Bu oyunda, kimse yanındakilerle göstermeden kağıda bir ünlü ismi yazar. Sonra kağıdı ikiye katlayarak bir yanındaki arkadaşa verir. Herkes, kağıtta ne yazdığına bakmadan ters olarak açar ve yazısız kısmı yalayarak alnına yapıştırır. Daha sonra sadece cevabı evet veya hayır olan sorular sorarak alnında yazan ismin kim olduğunu bulmaya çalışır. (Şarkıcı mıyım? Hala yaşıyor muyum? Sarışın mıyım? vs.) ilk ismi bulan kazanır, diğerleri son isme kadar yarışmaya devam eder.

İki Kişilik Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir ?

8) 21 (Blackjack): Bu oyun tam bir matematik zekası ve hafıza gerektiriyor. Herkes 1’den 21’e kadar olan sayıları tek tek sayarak oyun başlıyor. 21’e ilk gelen kişi, oyun için ilk kuralı koyma hakkına sahip oluyor. Kurallar sayılara dair her şey olabilir. Örneğin, “bundan sonra 3 ve katları olan sayılara kare diyeceğiz” ya da “20 ile 19’un yerini değiştireceğiz” gibi. Bir tur daha döndükten sonra 21’e kuralı bozmadan ulaşılırsa o kişi yeni kuralı koyuyor. Asıl en az 3 kurala varıldığında, artık sıra size geldiği zaman tereddütle “acaba bu sayıda bir kural var mıydı?” diye düşünmeye başlıyorsunuz. Her yanlışta oyun başa dönüyor ve hafızanızla sınanıyorsunuz.

İki Kişilik Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir ?

9) Spore: Spore, birkaç türün birleşimi olan tek oyunculu tanrı oyunudur. Maxis tarafından yapılmış, Will Wright tarafından tasarlanmıştır.Ekim 2008’de satışa sunulmuştur. Daha sonra Spore: Galactic Edition isimli bir sürümü çıkmış, oyunun yapımını, oyun hakkında püf noktalarını, kitap, poster ve kılavuzları içermiştir.

İki Kişilik Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir ?

10) Mobile Legends: Mobile Legends: Bang Bang, Shanghai Moonton Technology tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası mobil oyunudur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here