İnsan İlişkileri Hakkında Bilinmeyen Maddeler

0

İnsan İlişkileri Üzerine Şaşırtıcı Maddeler

– Çok Kavga Eden, Çok Bağıran Kadın Gitmek İstemiyordur. Bir Seyleri Çözmek İstiyordur. Gitmek İsteyen Kadın Susar, Bavulunu Toplar Ve Gider.

– İlk Buluşmalarda Taraflar, Kendilerinde Olandan Çok, Olmasını İstedikleri Özelliklerle Kendini Tanıtıyor.

– Çok Çabuk Sinirlenen İnsanlar Çocukluğunda Az Sevgi Görmüşlerdir.

– Kadınlar Ağladıklarında; Beynin İntikam Duygusunu Da Harekete Geçiren, Parietel Lobu Aktifleşmektedir.(Ağlatmayın Kendi İyiliğiniz İçin)

– Vücut Dili Araştırmacılarına Göre Eğer Bir Kadın Sizinle Sohbet Ederken Ayak Ayak Üstüne Atıyorsa Muhtemelen Sizinle İlgilenmiyordur.

– Türkiye’de Yapılan Ankete Göre, Erkeklerin %77’Si Bir Şansı Daha Olsa Aynı Kadınla Evleneceğini Söylerken, Kadınlarda Bu Oran %55’Te.

– İlişkilerin Bitme Nedenleri Arasında Aldatmadan Sonra İkinci Olarak Gelen Neden ‘Taraflardan Birinin Yüksek Ego Sahibi Olması’dır.

– Mutluyken Ani Bir Ruh Değişimiyle Mutsuz Oluyorsanız Bilinç Altında Özlediğiniz Biri Vardır.

– Soruya Soruyla Cevap Vermek Güçlü Bir Yalan Belirtisidir.

– En Güvendiğiniz İnsanın Yaşattığı Hayal Kırıklığını Affetseniz Bile Asla Unutamazsınız.

– Yalan Söylemek Bir Semptom Değil Beyin Refleksidir Ve Bağımlılık Yapabilir. Yani Yalan Söyleyen Bir Kişi Devamını Getirecektir.

– İlişkilerde Meydana Gelen Tartışmalarda Kim Daha Az Tepki Veriyorsa Aslında Bu Kişi Tartışmayı Daha Ciddiye Alıyordur.

– Eğer Birisi Sizi Sürekli Aşağılamaya Çalışıyorsa, Bu O İnsanın Sizi Çekemediğini Veya Kendine Güveni Olmadığını Gösterir.(Sözlükte De Sürekli Birilerini Aşağılamaya Çalışanlara)

– Yüzük, Sol Ele Takılır Çünkü Yüzük Parmağı, Kalple Direkt Olarak Bağlantısı Olarak Tek Parmağımızdır.

– Size Kendinizi İyi Hissettiren Her Şey Bağımlılık Yapabilir, Bu Bir İnsan Da Olsa.

– Sürekli Yüksek Sesle Konuşan Birilerinin Yanında Olmak Sinirliliğe, Hatta Giderek Psikolojik Rahatsızlıklara Bile Yol Açabilmektedir.

– Erkekler Kadınlardan Daha İyi Görürler, Kadınların İse İşitme Yeteneği Daha Gelişmiştir.(Demek Ki Kadının Gördüğüne Erkeğin Duyduğuna Çok İtimat Etmemek Gerekiyor)

– İstatistiklere Göre Eğer 16 Yaşından Büyükseniz, Evleneceğiniz İnsanla Tanışmış Olma İhtimaliniz % 85’Tir.

– Birini Sevmeniz İçin, Nöronların Uyarılıp, Selebral Kortexin Frantal Lobundaki Miyelin Kaplı Aksanların Kalbe Ulaşması Gerekmektedir.

– Tv İzlemek Ve Araba Kullanmak Beynin Hipnoz Hallerindendir. Karşınızdakinden Gerçekleri Öğrenmek İstediğinizde Konuları Bu Anlarda Açın

Paylaş:

Leave A Reply

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.