ınstagram şifresini Kurtarma Formu

0

Instagram şifresini Geri alma formu, 

Instagram şifresi nasıl kurtarilir. 

Instagram kullanıcıları olarak bugünlerde daha çok popüler olmasıyla birlikte hesap hırsızları tarafından şifreniz her an çalınabilir. Tedbirli olmakta fayda olup şifrenizin çalındığı durumlarda tekrardan hesabınızı geri alma formülünü sizlerle birlikte paylaşacağız. Kişiler hesaplarının sosyal medya üzerinde kaybolmasına oldukça şikayetçi olmaktadır. Bazen bilgilerin doğru şekilde bilinmemesinden dolayı geri alamıyorlar veya nasıl yapacaklarını bilmedikleri içinde ellerinden herhangi bir şey gelmemektedir.

Instagram kullanıcılarından biriyseniz ve hesabını kötü kişiler tarafından ele geçirildiyse o zaman şifre geri alma formunu kullanmanız gerekecek. İlk olarak şifre geri alma talep formu için //help.instagram.com/contact/470866676325859 buraya giriniz ardından gerekli alanları doğru şekilde doldurunuz. Talep formunun örneğini aşağıda sizlerle birlikte paylaştık.

Talep formundaki bilgiler yetkili kişiler ile kontrol edilerek sizlere dönüş yapılacaktır. Duruma göre ayarlamanız gerekli olup o şekilde gönderme yapınız aksi takdirde hesabınızı bir daha geri alamayabilirsiniz.

ınstagram şifresini kurtarma

Paylaş:

Leave A Reply

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.