Anasayfa » Genel » İntikam Oyunu Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

İntikam Oyunu Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

İntikam Oyunu nerede çekildi, İntikam Oyunu filminin öyküsü,  İntikam Oyunu filmi çekim yeri neresi,  İntikam Oyunu filmi hangi şehirde çekildi, İntikam Oyunu filmi konusu nedir, İntikam Oyunu oyuncu kadrosu nedir, İntikam Oyunu oyuncu kadrosu, İntikam Oyunu filminde kimler oynadı, İntikam Oyunu filmi süresi ne kadar, İntikam Oyunu filmi, Görümce , İntikam Oyunu filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, İntikam Oyunu filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri, Görümce filmi ne zaman gösterime girdi, Görümce filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, geçtiğimiz bu zor günlerin içinde sizlerin daha iyi hissedebilmesi için çeşitli televizyon kanallarında birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

İntikam Oyunu Nerede Çekildi

İntikam Oyunu Konusu Nedir ?

Orta batıdan çıkıp gelen MacGregor kardeşler büyük bir krizin eşiğindedir. En küçük erkek kardeşlerinin nişanlısı, insan kaçakçılığını yöneten bir ekip tarafından kaçırılmıştır. En küçüklerine yardım etmek isteyen 2 kardeş, bir suç baronu ve dürüst bir polis, askeri eğitimlerine ve dayanıklıklarına başvurmalı ve aile için verilebilecek en önemli mücadeleye girişmelidir.

İntikam Oyunu Oyuncuları

Bruce Willis

İntikam Oyunu Nerede Çekildi

Shawn Ashmore

İntikam Oyunu Nerede Çekildi

Mike Epps

İntikam Oyunu Nerede Çekildi

Ashton Holmes

İntikam Oyunu Nerede Çekildi

Yorum yapın