Anasayfa » Genel » İphonelarda İcloud Sorunu ve Çözümü

İphonelarda İcloud Sorunu ve Çözümü

iphone, iphone telefon, icloud, icloud sorunu, iphone icloud, iphonelarda icloud sorunu, iphonlarda icloud sorunu ve çözümü

Değerli okurlarımız, bugün sizlere İphone icloud sorunu ve çözümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

İphonelarda İcloud Sorunu

İphone’larda İcloud Sorunu ve Çözümü

Başlamadan önce, şu anda iCloud’u etkileyen herhangi bir kesinti veya planlanmış bakım olmadığından emin olmak için Apple Sistem Durumu sayfasına bakın ve tüm aygıtlarınızda iCloud’a aynı Apple Kimliği ile giriş yaptığınızdan emin olun.

Apple Kimliğinizi Unuttuysanız veya Hatırlamıyorsanız

Apple Kimliğinizi hatırlayamıyorsanız bulmak için bu ayarları ve servisleri kontrol edin. Apple Kimliği parolanızı unuttuysanız nasıl sıfırlayacağınızı öğrenin.

Apple Kimliğinizin Kilitlendiğini veya Etkisizleştirildiğini Düşünüyorsanız

Siz veya bir başkası parolanızı, güvenlik sorularınızı veya diğer hesap bilgilerinizi birçok kez yanlış girerse güvenliğinizi korumak için Apple Kimliğiniz otomatik olarak kilitlenir ve Apple servislerine giriş yapamazsınız. Apple Kimliğinizin kilidini nasıl açacağınızı öğrenin.

Kullanıcı Yorumları

Hiç kullanmasanız bile rehberinizi icloud üzerinden yedeklerseniz iyi olur.. Yani yeni bi kayıt girdiğinizde icloud otomatik olarak onu da yedekler. Beklenmedik bi restore durumunda rehberinizi son güncel haliyle icloud üzerinden çekebilirsiniz.

 

icloud tabiki kullanın rehberiniz fotoğraflarınız oyunlarınızın saveleri notlarınız mailleriniz herşeyi yedekleyebilirsiniz , dün itibari ile fotoğraf yedeklemeyi kapattım dropbox kullandığım için şuan açık olanlar.

 

en kotusunden cihazinizin rehber ve fotograf yedegini acmanizi tavsiye ederim. cunku olasi bir restore durumunda ordan otomatik olarak erisebilirsiniz. ayrica telefonunuzun sarji bitti ve kisilerinize erismek istiyorsunuz icloud.com’dan erisebilirsiniz. sahsen ben iphone ve ipadimde kullaniyorum icloudu. notlar, fotograf yayini, kisiler ve mail aktif durumda, iki cihazimdan geriye kalan 3.9gb kullanilir alan. zaten kisiler kullanmiyor fazla alan.

 

Restoreden sonra wifi ye baglandiginda otomatik olarak cekiyor hocam rehberi. Yani wifi ye baglanmaniz yeterli. Ayarlardan icloud kapaliysa acin wifi agina baglanin ve icloud sizin icin otomatik olarak halletsin.

Yorum yapın