Anasayfa » Galatasaray » İSTİFA ETTİ

İSTİFA ETTİ

Roberto Mancini istifa etti

Spor

Çarşamba 11.06.2014

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini görevinden istifa etti.

İtalyan gazetesi Corriera Della Sport’un, Roberto Mancini’nin görevi bıraktığını iddia etmesinden yaklaşık 5 dakika sonra Galatasaray resmi açıklamayı yaptı: Teknik direktör Mancini’nin sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

Yine Corriera Della Sport’un haberdeki bir başka iddiası ise İtalyan teknik adamın Roma kulübü ile anlaştığıydı. İtalyan gazetesinin bu haberinden yaklaşık 5 dakika sonra Galatasaray resmi açıklama yaptı; işte o açıklama;

“Şirketimiz ile Teknik Direktör Sayın Roberto Mancini arasında 01.10.2013 tarihinde imzalanmış olan iş akdi, Sayın Mancini’nin talebi üzerine ve karşılıklı mutabakat ile 2013/2014 futbol sezonu sonu itibarıyla sonlandırılmıştır.

Varılan anlaşmaya göre, Sayın Mancini sezon sonu itibarı ile tahakkuk etmiş olan ücretinin dışında başkaca herhangi bir talepte bulunmamış ve taraflar tam bir dostluk ve karşılıklı anlayış ile yollarını ayırma kararı almışlardır. Sayın Teknik Direktörümüze kazandırdığı başarılar için gönülden teşekkür ediyor ve bundan sonraki görevlerinde de kendisine başarılar ve mutluluklar diliyoruz.”

Yorum yapın