Jason Sudeikis Kimdir ?

0
175

Jason Sudeikis kimdir,Jason Sudeikis nereli,Jason Sudeikis eşi kim ,Jason Sudeikis Biyografisi, Jason Sudeikis oynadığı filmler, Jason Sudeikis hangi dini benimser,Jason Sudeikis hakkında kısa bilgiler, Jason Sudeikis yaşı kaç, Jason Sudeikis ne zaman doğdu, Jason Sudeikis boyu kaç, Jason Sudeikis göz rengi nedir, Jason Sudeikis, Jason Sudeikis hakkında merak edilenler, Jason Sudeikis çocuğu var mı,  Jason Sudeikis hakkında notlar, Anne Hathaway hakkında kısa notlar, Anne Hathaway hakkında bilinmesi gerekenler

 

Sevgili okurlar; bugün sizlere oyuncu, sporcu, sanatçı vb gibi isimlerin biyografilerini hazırladık. Sevdiğiniz, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını önünüze sereceğimiz bir biyografi hazırladık. Takipçisi olduğunuz kişinin hakkındaki yazıyı okuduktan sonra artık onu daha iyi tanıyacak ve daha iyi bir şekilde betimleyeceksiniz. Umarım bu biyografi yazımız size faydalı olur.

Jason Sudeikis Hakkında Kısa Notlar

Jason Sudeikis Kimdir ?

Jason Sudeikis(d.18 Eylül 1975) Amerikalı oyuncu, yazar ve komedyen. Kariyerine doğaçlama komediyle başladı. 2003’te skeç yazarı olarak Saturday Night Live’da işe başladı ve 2005’te ekibe katıldı. 2013’e kadar ekipte yer aldı. 30 Rock, The Cleveland Show,Eastbound & Down gibi dizilerde görüldü.  Jason Sudeikis(d.18 Eylül 1975) Amerikalı aktör,yazar ve komedyen.Kariyerine doğaçlama komediyle başladı.2003’te skeç yazarı olarak Saturday Night Live’da işe başladı ve 2005’te ekibe katıldı.2013’e kadar ekipte yer aldı.30 Rock, The Cleveland Show,Eastbound & Down gibi dizilerde görüldü.En bilinen filmleri Hall Pass, Horrible Bosses, Epic ve We’re the Millers. Boyu 1.85 ve 2 çocuğu bulunmaktadır.

Jason Sudeikis En İyi Filmleri

  • Hall Pass
  • Horrible Bosses
  • Epic
  • We’re the Millers

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here