Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Kemal Uçar Kimdir ?

0

Kemal Uçar kimdir,Kemal Uçar nereli,Kemal Uçar eşi kim ,Kemal Uçar Biyografisi, Kemal Uçar oynadığı filmler, Kemal Uçar hangi dini benimser, Kemal Uçar hakkında kısa bilgiler, Kemal Uçar yaşı kaç, Kemal Uçar ne zaman doğdu, Kemal Uçar boyu kaç, Kemal Uçar göz rengi nedir, Kemal Uçar, Kemal Uçar hakkında merak edilenler, Kemal Uçar çocuğu var mı, Kemal Uçar hakkında notlar, Kemal Uçar hakkında kısa notlar, Kemal Uçar hakkında bilinmesi gerekenler

 

Sevgili okurlar; bugün sizlere oyuncu, sporcu, sanatçı vb gibi isimlerin biyografilerini hazırladık. Sevdiğiniz, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını önünüze sereceğimiz bir biyografi hazırladık. Takipçisi olduğunuz kişinin hakkındaki yazıyı okuduktan sonra artık onu daha iyi tanıyacak ve daha iyi bir şekilde betimleyeceksiniz. Umarım bu biyografi yazımız size faydalı olur.

Kemal Uçar Nereli ?

Kemal Uçar Kimdir ?

Lise eğitiminden sonra üniversitede Amerikan dili ve edebiyatı eğitimi aldı. Oyunculuk kariyeriyle birlikte Bahçeşehir Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine yüksek lisans yaptı. Kamera karşısına ilk kez Beşinci Boyut isimli kısa, ibret verici hikayelerin anlatıldığı dizi ile geçti. Ardından pek çok dizide yer aldı. Ezel isimli dizide canlandırdığı Mert karakteri ile dikkatleri üzerine çekti.

2010’da Çakallarla Dans isimli filmde Yücel karakterini canlandırdı. Film, kısa yolsan zengin olmak isteyen, birbirlerinden çok farklı bir grup insanın yaşadıklarını komik bir şekilde anlatıyor. Filmin başrollerinde ise Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Tuba Ünsal ve Didem Balçın yer aldı. 2011’de ise Sen de Gitme isimli dizide Kerem karakterini canlandırdı. Dizi, hasta olan eşini kurtaramadığı için mesleğe küsen bir adamı yıllar sonra yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Sinan Albayrak, Hande Doğan Demirler, Mert Uçar, Sezin Akbaşoğulları ve Alican Yücesoy yer aldı.

 

Kemal Uçar Filmleri

  • Kapan
  • Hükümet Kadın
  • Çakallarla Dans
Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap