Anasayfa » KİM KİMDİR » Kerem Bursin Kimdir ?

Kerem Bursin Kimdir ?

Kerem Bursin kimdir,Kerem Bursin nereli,Kerem Bursin eşi kim ,Kerem Bursin Biyografisi, Kerem Bursin oynadığı filmler, Kerem Bursin hangi dini benimser, Kerem Bursin hakkında kısa bilgiler, Kerem Bursin yaşı kaç, Kerem Bursin ne zaman doğdu, Kerem Bursin boyu kaç, Kerem Bursin göz rengi nedir, Kerem Bursin, Kerem Bursin hakkında merak edilenler, Kerem Bursin çocuğu var mı, Kerem Bursin hakkında notlar, Kerem Bursin hakkında kısa notlar, Kerem Bursin hakkında bilinmesi gerekenler

 

Sevgili okurlar; bugün sizlere oyuncu, sporcu, sanatçı vb gibi isimlerin biyografilerini hazırladık. Sevdiğiniz, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını önünüze sereceğimiz bir biyografi hazırladık. Takipçisi olduğunuz kişinin hakkındaki yazıyı okuduktan sonra artık onu daha iyi tanıyacak ve daha iyi bir şekilde betimleyeceksiniz. Umarım bu biyografi yazımız size faydalı olur.

Kerem Bursin Nereli ?

Kerem Bursin Kimdir ?

Kerem Bürsin (d. 4 Haziran 1987, İstanbul), Türk oyuncu ve yapımcı.

Kerem Bursin 4 Haziran 1987 yılında dünyaya gelmiş Amerikada’da oyunculuk eğitimi almıştır.Lise yıllarında arkadaşlarıyla bir Rock müzik grubu kurdu Teksas’ta birçok konser verdi.1,79 cm boyunda olan Kerem Bursin’i keşfeden isim Oscar’lı yapımcı Roger Corman.Amerika’da yaşayan Kerem Bursin, Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimini tamamladı. Ardından Los Angeles’a taşınarak oyunculuk kariyerine başladı.Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi alan Bursin, kuzeninin düğünü için İstanbul’a geldiğinde Gaye Sökmen ile tanıştı ve Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk yapmaya başladı.Kerem Bürsin ilk olarak 2013 yılında yayınlanan “Güneşi Beklerken” isimli dizide başrolde yer aldı. Emre Kınay ve Hande Doğandemir ile oynadığı dizi oldukça ilgi çekti ve ardından 2014 yılında Çağan Irmak’ın yönettiği “Unutursam Fısılda” adlı sinema filminde Mehmet Günsür, Hümeyra, Farah Zeynep Abdullah gibi isimler ile başrolü paylaştı.

2017 yılının başında ekranlara gelmeye başlayan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi kadrosunda da Ali Smith karakteri ile yeniden başrol oynamamıştır.

Kerem Bürsin şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Muhteşem İkili adlı dizide Mustafa Kerim Can nam-i diğer MKC karakterine hayat vermektedir. Kerem Bürsin 1.79 metre boyunda, 72 kilo ve İkizler burcudur.

 

Kerem Bursin Filmleri

  • Can Feda
  • Unutursam Fısılda
  • İyi Oyun

Yorum yapın