Anasayfa » Genel » Ketenpere Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Ketenpere Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Ketenpere nerede çekildi, Ketenpere filminin öyküsü, Ketenpere filmi çekim yeri neresi,Ketenpere filmi hangi şehirde çekildi, Ketenpere filmi konusu nedir, Ketenpere oyuncu kadrosu nedir,Ketenpere oyuncu kadrosu, Ketenpere filminde kimler oynadı, Ketenpere filmi süresi ne kadar, Ketenpere filmi, Ketenpere,Ketenpere filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Ketenpere filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Ketenpere filmi ne zaman gösterime girdi, Ketenpere filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Ketenpere Oyuncuları

Ketenpere Konusu Nedir ?

Kalender, bir akrabasının cast şirketinde çalışan ve arada dizilerde, filmlerde ufak roller alan bir figürandır. Uzatmalı sevgilisi İmge ile evlenme hayalleri kuran Kalender, akrabasının adının karıştığı bir mali suçu üzerine alınca cezaevine girer.

Cezaevinde tanıştığı Vefa abi isimli bir mahkum, kısa sürede Kalender’i çok sever ve onu himayesine alır. Cezasını tamamlayan Kalender, cezaevinden çıkar ve eski yaşamına geri döner. Vefa’nın dışarıdaki adamları ona dışarıda da yardım ederler.

Bir süre sonra Vefa da cezaevinden çıkar. Kalender, Vefa’nın yanına gider ve ona kendi cast şirketini kurmak ve film çekmek hayalinden bahseder. Vefa çok sevdiği Kalender’e yardım etmeye ve ona bir film çektirmeye karar verir.

 

Ketenpere Nerede Çekildi ?

Ketenpere filmi İstanbul’da çekildi. İstanbul’un farklı noktalarında film için setler kuruldu ve çekimler gerçekleşti. Ketenpere filmi gişe bilgileri ise; toplam 5 haftada 299 bin 180 seyirci filmi izledi ve Ketenpere filmi toplamda 3.701.837,00 TL hasılat yaptı.

 

Ketenpere Oyuncuları

Şafak Sezer

Ketenpere Oyuncuları

Hakan Ural

Ketenpere Oyuncuları

Turabi Çamkıran

Ketenpere Oyuncuları

Yorum yapın