Kırılmaz Cam Nedir? Nasıl Yapılır?

Kırılmaz Cam Nedir? Nasıl Yapılır?

29 Haziran 2014 0 Yazar: Cokiyiabi

kırılmaz cam, kırılmaz cam nedir, kırılmaz cam hakkında bilgiler, kırılmaz cam nasıl takılır, kırılmaz cam nasıl yapılır

Sevgili okurlar, sizlere telefonlarımızın camlarını koruyan fiyatları düşükten yükseğe seyreden kırılmaz camlar hakkında bilgiler vereceğiz. Peki kırılmaz cam nedir, kırılmaz cam nasıl yapılır? Hepsi ve daha fazlası yazımızda.

 

Kırılmaz Cam Nedir?

Cep telefonlarının dokunmatik ekranlarının krılımasını önlemek amacıyla kullanılan, normal cama göre darbeye daha dayanıklı cam türüdür. Kırılmaz cam yapısı itibariyle normal cama nazaran çok daha dayanıklı bir cam türü olarak bilinir. Yüksek sıcaklıklara ve çeşitli darbelere karşı dayanıklı olan bu cam türü elbette sert darbeler nedeni ile çatlayıp kırılabilir ancak boncuk boncuk parçalandığı için ne telefona ne de kullanıcıya zarar vermez.

Kırılmaz Cam Fiyatı Ne Kadar?

Günümüzde kırılmaz camlar pek çok marka tarafından üretilmektedir. Bu ürünler yapısı, kalınlığı ve elbette kalitesi ile fiyat açısından şekillenmektedir. Bu durum da her kullanıcıya ve her bütçeye uygun ürünlerin satışa sunulması anlamına gelmektedir. Çoğu yerde 10 liradan başlayan kırılmaz cam fiyatı kalitesine göre, yüzlerce liraya kadar çıkabilir. Ömürlük bir ekran koruyucu isteyen kişilerin elbette biraz daha fazla para ödemesi gerekir. Ancak yine de ortalama bir fiyata uzun süre dayanacak bir kırılmaz cam satın almak mümkündür.

Kırılmaz Cam Nasıl Yapılır? 

Telefonlarınızda yer alacak çizilme ve kırılmaları en aza indirgemeyi hedefleyen koruyucu camlar, özellikleri ile kullanıcılarını etkilemeye devam ediyor. Dokunmatik büyük ekranlara sahip olan telefon modelleri, günlük hayatta sıklıkla elde kullanılan ürünlerdir. Düşme ve darbe olasılığı yüksek olan bu ürünleri koruyucu cam yardımı ile koruyabilir ve kaza esnasında alınabilecek hasarları en aza düşürebilirsiniz. Böylece telefonlarınızın ekranlarını yüksek fiyatlara değiştirmek zorunda kalmaz ve orijinal camlarınızı uzun süre boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Temperli cam olarak da bilinen koruyucular sayesinde telefon üzerinde yer alabilecek hasarların oluşumunu engelleyebilirsiniz. Ekranlarınızın uzun süreli kullanımını sağlayabilmek amacı ile bu filmleri tercih edebilir ve telefonunuz için uzun ömürlü bir kullanım oluşturabilirsiniz.

Spread the love
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share