Anasayfa » Genel » Kolonya Cumhuriyeti Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Kolonya Cumhuriyeti Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Kolonya Cumhuriyeti nerede çekildi,  Cumhuriyeti filminin öyküsü,  Kolonya Cumhuriyeti filmi çekim yeri neresi, Kolonya Cumhuriyeti filmi hangi şehirde çekildi, Kolonya Cumhuriyeti filmi konusu nedir, Kolonya Cumhuriyeti oyuncu kadrosu nedir,Kolonya Cumhuriyeti oyuncu kadrosu, Kolonya Cumhuriyeti filminde kimler oynadı,Kolonya Cumhuriyeti filmi süresi ne kadar, Kolonya Cumhuriyeti filmi, Kolonya Cumhuriyeti, Kolonya Cumhuriyeti filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Kolonya Cumhuriyeti filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Kolonya Cumhuriyeti filmi ne zaman gösterime girdi, Kolonya Cumhuriyeti filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Kolonya Cumhuriyeti Oyuncuları

Kolonya Cumhuriyeti Konusu Nedir ?

Filmde il olma yolundaki küçük bir beldede başkanlık seçimlerine aday olan Peker Mengen, beldeye gelen başbakanı karşılama töreninin kontrolünü kaybeder ve Amerika ile savaşa girer. Ülke sınırlarından atılan 5000 nüfuslu beldede yeni bir cumhuriyet kurmak zorunda kalan Peker Menge, bir yandan Amerika ile uğraşırken bir yandan da yeni bir ülke kurmanın zorluklarını tadıyor ve bu uğurda bir uzaylıdan bile yardım alıyor.

 

Kolonya Cumhuriyeti Nerede Çekildi ?

Kolonya Cumhuriyeti adlı film, Muğla/Dalaman, Akyaka ve Köyceğiz gibi tatil beldelerinde çekilmiştir.

 

Kolonya Cumhuriyeti Oyuncuları

Çağlar Çorumlu

Kolonya Cumhuriyeti Oyuncuları

Büşra Pekin

Kolonya Cumhuriyeti Oyuncuları

Ersin Korkut

Kolonya Cumhuriyeti Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Çağlar Çorumlu Kimdir ?
Büşra Pekin Kimdir ?
Ersin Korkut Kimdir ?

Yorum yapın