Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Lemi Filozof Kimdir ?

0

Lemi Filozof kimdir,Lemi Filozof nereli,Lemi Filozof eşi kim ,Lemi Filozof Biyografisi, Lemi Filozof oynadığı filmler, Lemi Filozof hangi dini benimser, Lemi Filozof hakkında kısa bilgiler, Lemi Filozof yaşı kaç, Lemi Filozof ne zaman doğdu, Lemi Filozof boyu kaç, Lemi Filozof göz rengi nedir, Lemi Filozof, Lemi Filozof hakkında merak edilenler, Lemi Filozof çocuğu var mı, Lemi Filozof hakkında notlar,Lemi Filozof hakkında kısa notlar, Lemi Filozof hakkında bilinmesi gerekenler

 

Sevgili okurlar; bugün sizlere oyuncu, sporcu, sanatçı vb gibi isimlerin biyografilerini hazırladık. Sevdiğiniz, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını önünüze sereceğimiz bir biyografi hazırladık. Takipçisi olduğunuz kişinin hakkındaki yazıyı okuduktan sonra artık onu daha iyi tanıyacak ve daha iyi bir şekilde betimleyeceksiniz. Umarım bu biyografi yazımız size faydalı olur.

Lemi Filozof Nereli ?

Lemi Filozof Kimdir ?

Lemi Filozof, 13 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Anadolu Üniversitesi ‘Çalışma Ekonomisi’ bölümünden mezun oldu. Kadir Has Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır.

1998 senesinde Kadıköy Belediyesi KASDAV’da tiyatroya başlamış ve Hadi Çaman’lı Yeditepe Oyuncuları’nda çocuk oyunlarında rol almıştır. 1998 yılında “Gurbetçiler” dizisinde sokak çocuğu ‘Bekir’ rolünü canlandırarak dizi oyunculuğuna başladı.
2007 yılında Şahan Gökbakar’ın ‘Recep İvedik’ filminde İvedik’in konakladığı otelde görev yapan bellboy olarak rol aldı.

Lemi Filozof, 2015 yılında Şubat ayından itibaren ATV’de yayınlanan “Kızlar ve Anneleri” adlı programının sunuculuğunu yaptı. 

2015’de ise Kalbim Ege’de Kaldı isimli dizide Cabbar Gıpgıp karakterini canlandırdı. Dizi, mirasa konmak için evlenen iki gencin yaşadıklarını komik bir dillle anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Alper Saldıran ve Oya Unustası yer aldı.

 

Lemi Filozof Filmleri

  • Hayat Sevince Güzel
  • Şimdi Onlar Düşünsün
  • Kalbim Egede Kaldı
Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap