Anasayfa » FİTNESS » Makine ile Sırt Kası Geliştirme Hareketleri Nelerdir ?

Makine ile Sırt Kası Geliştirme Hareketleri Nelerdir ?

Makine ile Sırt Kası Geliştirme Hareketleri Nelerdir, Makine ile vücut geliştirme, Boyun kası geliştirme,Sırt kası geliştirme, Sırt Kası Güçlendirme Hareketleri, Sırt kaslarımı nasıl güçlendiririm, Sırt Kası Geliştirme Egzersizleri Nelerdir,Sırt kası geliştirme egzersizleri, Fitness Sırt Kası Geliştirme, Sırt Kası, Kolay Sırt Kası hareketleri, Yaratıcı Sırt Kası hareketleri, yaratıcı sırt kası hareketleri nelerdir, faydalı Sırt Kası hareketleri nelerdir, faydalı sırt kası hareketleri, sırt kaslarımı nasıl geliştirebilirim, kolay sırt kası hareketleri, kolay sırt kası hareketleri nelerdir

Uzman ekiplerimiz tarafından araştırılıp hazırlanan ve siz değerli okurlarımız için hazırladığımız, fıtness omuz kası hareketlerini gösterip ve bu hareketlerden bahsedeceğiz. Dünyada yaygın bir spor olarak bilinen fıtness sporu doğrultusunda kendimizi nasıl daha iyi görünüme kavuşturabiliriz sorusunu bu yazımızı ve görsellerimizi okuyup, baktıktan sonra daha iyi bir vücut görünümüne sahip olabilirsiniz. Bu yazımızda Fitness Omuz Kası Hareketleri kapsamında yazılarımız ve görsellerimiz sizlerle olacak. tüm bu cevapları bu yazımızda.

Makine ile Sırt Kası Geliştirme Hareketleri Nelerdir ?

Makine ile Sırt Kası Geliştirme Hareketleri Nelerdir ?

Machine Chest Press: Dünyadaki tüm salonların vazgeçilmez aletlerinden olan machine chest press alternatif bir hareket olarak listemizde yer alıyor. Bazı makinelerde kollar birbirinden bağımsız olup göğüs gelişimi için farklı methodlar uygulamanıza izin vermektedir. Örneğin koltuğa yan bir şekilde oturarakta press hareketini uygulayabilirsiniz. Her seferinde tek bir kolunuzla ileri doğru ittirerek göğsünüzün ne kadar farklı etkilendiğini gözlemleyebilirsiniz.

Makine ile Sırt Kası Geliştirme Hareketleri Nelerdir ?

Incline Bench Cable Fly: Salonlarda pek fazla yapılmayan bir harekettir çünkü bütün herşeyi hazırlamak biraz zahmetli olabilir. Düz bir benchin altına girmek ya da dumbell fly yapmak her zaman daha kolay olduğundan pek tercih edilen bir hareket değildir. Ana hareketlerinizi bitirdikten sonra yapılabilecek çok güzel bir harekettir ve iyi bir antrenman bitirme hareketidir. Kablolar tahmin edebileceğiniz üzere yükü hiç bir zaman boşaltmayacağından kaslarınız devamlı bir etki altında kalacaktır.

Makine ile Sırt Kası Geliştirme Hareketleri Nelerdir ?

Pec-Fly: hareketini öğretmek antrenörler için zor olduğundan çok güzel bir alternatiftir. Makinelerde hata yapma şansı çok düşük olduğundan yeni başlayanlar için ideal bir harekettir. Güzel bir pump yaratıcak olan bu hareket antrenmanlarınızın son kısımlarına doğru kullanılabilir. EMG taramaları bu hareketin ve bench pressin çok benzer olduğunu göstermiştir.[3] Her ne kadar farklı tekrar aralıklarında çalışacak olsanızda antrenmanlarınızı sonlandırmak için ve farklı bir etki almak için güzel bir hareket olabilir.

Makine ile Sırt Kası Geliştirme Hareketleri Nelerdir ?

Yorum yapın