Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Murat Cemcir Kimdir ?

0

Murat Cemcir kimdir,Murat Cemcir nereli,Murat Cemcir eşi kim ,Murat Cemcir Biyografisi, Murat Cemcir oynadığı filmler, Murat Cemcir hangi dini benimser,Murat Cemcir hakkında kısa bilgiler, Murat Cemcir yaşı kaç, Murat Cemcir ne zaman doğdu, Murat Cemcir boyu kaç, Murat Cemcir göz rengi nedir, Murat Cemcir, Murat Cemcir hakkında merak edilenler, Murat Cemcir çocuğu var mı, Murat Cemcir hakkında notlar, Murat Cemcir hakkında kısa notlar, Murat Cemcir hakkında bilinmesi gerekenler

 

Sevgili okurlar; bugün sizlere oyuncu, sporcu, sanatçı vb gibi isimlerin biyografilerini hazırladık. Sevdiğiniz, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını önünüze sereceğimiz bir biyografi hazırladık. Takipçisi olduğunuz kişinin hakkındaki yazıyı okuduktan sonra artık onu daha iyi tanıyacak ve daha iyi bir şekilde betimleyeceksiniz. Umarım bu biyografi yazımız size faydalı olur.

Murat Cemcir Evli Mi

Murat Cemcir Kimdir ?

1976 yılında Tokat’ın Niksar ilçesinde dünyaya gelen Murat Cemcir, lisans eğitimini Mustafa Kemal Üniversitesi Otomotiv Bölümünde tamamlayarak buradan mezun olmuştur. 2001 yılından beri İstanbul’da yaşayan Murat Cemcir’in bir de kız kardeşi bulunmaktadır. Özel hayatında at biniciliği ve Wing Chun ile de ilgilenen Murat Cemcir’in Wing Chun’dan dereceleri vardır. Ünlü oyuncu ayrıca Gürcüceyi de çok iyi düzeyde konuşmaktadır. Ahmet Kural ile uyumlu bir ikili oldukları Çalgı Çengi filmindeki performansı ile beğeni toplamıştır. Oyunculuğunu oynadığı karakterlerle geliştirmektedir. Gürcüceyi iyi derecede konuşabilen oyuncu, at biniciliği ile ilgilenmektedir. 2010 yılında Selçuk Aydemir yönetmenliğinde çekilen “Çalgı Çengi”, Düğün Dernek filmleri ve İşler Güçlerde Ahmet Kural ile başrol oynamıştır. Mustafa Kemal Üniversitesi Otomotiv Bölümü mezunudur. 2013 yılının sonunda Düğün Dernek filminde Çetin karakteri ile büyük beğeni kazanmıştır. Cemcir, 2014 yılında başlamış olan Kardeş Payı dizisinde 35 bölüm başrol olarak oynamıştır.

 

Murat Cemcir Filmleri

  • Ailecek Şaşkınız
  • Çalgı Çengi :İkimiz
  • Düğün Dernek 2: Sünnet
  • Kardeş Payı
  • Düğün Dernek
Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap