Mustafa Küçük Kimdir?

0
320

Mustafa Küçük kimdir, Mustafa Küçük, Mustafa Küçük Biyografisi, Mustafa Küçük hakkında kısa bilgiler, Mustafa Küçük yaşı kaç, Mustafa Küçük ne zaman doğdu, Mustafa Küçük boyu kaç, Mustafa Küçük hakkında merak edilenler, Mustafa Küçük çocuğu var mı, Mustafa Küçük hakkında kısa notlar, Mustafa Küçük hakkında bilinmesi gerekenler,

Bugün sizlere, Mustafa Küçük hakkında kısa ve detaylı biyografisini hazırladık.

 

1963 yılında Malatya Doğanşehir’de köylü bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Küçük, LC Waikiki, LCW, South Blue ve X-Side markalarının geliştirilmesi ve mağazalar zincirinin oluşturulması sorumluluğunu yürütüyor.

Mustafa Küçük Kaç Yaşında?

Mustafa Küçük Kimdir?

1963 yılında Malatya Doğanşehir’de köylü bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Kısıtlı eğitim imkanlarına rağmen bulunduğu ilçeden üniversiteyi kazanan 2 kişiden biri oldu.

1986 yılında, yüksek lisans eğitimi sırasında tanıştığı arkadaşının ailesinin 8 küçük makinelik atölyesinde iş dünyası ile tanıştı. 1987’de Tema Tekstil’in teklifi ile bir apartmanın bodrum katında bir atölyede kendi işine başladı. İşe başladığında, bir şoför ve bir sekreterle birlikte 3 kişiydiler. Daha sonra numune dikmek için bir dikiş makinesi ve bir de kesim masası aldı. Bir süre tedarikçi firmalarla iş yaptı. Zamanla nakış, baskı, etiket, boyahane yatırımı yaptı…

Mustafa Küçük, 1988’de Tema Tekstil’in Genel Müdürlüğü görevinin ardından Tema Holding’in Genel Koordinatörlük görevini yürüttü. 2000’de Taha Holding’te perakende ve üretim gruplarının ayrılması kararı çıkınca perakende sektöründe Tema Grubu’nun CEO’luğunu üstlendi. Küçük, LC Waikiki, LCW, South Blue ve X-Side markalarının geliştirilmesi ve mağazalar zincirinin oluşturulması sorumluluğunu yürütüyor.

Mustafa Küçük Nereli ve Ne Zaman Doğdu?

1963 yılında Malatya Doğanşehir’de köylü bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Kısıtlı eğitim imkanlarına rağmen bulunduğu ilçeden üniversiteyi kazanan 2 kişiden biri oldu.

LC Waikiki’nin Sahibi Kimdir?

LC Waikiki’nin sahibi Mustafa Küçüktür.

Mustafa Küçük Serveti Ne Kadar?

 Mustafa Küçük, LC Waikik’nin sahipliğini üstlenen milyarder işadamının serveti tam tamına 1.2 milyar dolardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here