Nereye Bakıyor Bu Adamlar Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

30 Haziran 2020 0 Yazar:

Nereye Bakıyor Bu Adamlar nerede çekildi, Nereye Bakıyor Bu Adamlar filminin öyküsü,  Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi çekim yeri neresi,  Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi hangi şehirde çekildi, Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi konusu nedir, Nereye Bakıyor Bu Adamlar oyuncu kadrosu nedir,Nereye Bakıyor Bu Adamlar oyuncu kadrosu, Nereye Bakıyor Bu Adamlar filminde kimler oynadı, Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi süresi ne kadar, Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi, Nereye Bakıyor Bu Adamlar, Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri, Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi ne zaman gösterime girdi, Görümce filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, geçtiğimiz bu zor günlerin içinde sizlerin daha iyi hissedebilmesi için çeşitli televizyon kanallarında birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Oyuncuları

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Konusu Nedir ?

Beşik kertmesi ile evlenmek için İstanbul’a gelen Metin’i yakın arkadaşı Zeki yalnız bırakmamaktadır. İstanbula gelen iki arkadaş, yolda yaralı biriyle karşılaşırlar. Yaralıyı hemen hastaneye götürürler ancak geç kalınmıştır ve adamın ölmesinden Zeki ve Metin sorumlu tutulur. Bir yandan polisten saklanırken diğer yandan her yerde bir reklam ajansı tarafından basılmış fotoğrafları bulunan saf ikili, korkup kaçarak işleri iyice karıştırır. Oysa onlar bir reklam kampanyasının kurbanı olmuşlardır.

 

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Nerede Çekildi ?

Film Büyükada, Saraçhane Çıkmazı, Divan Yolu Caddesi ve yakın çevresinde çekilmiş.

 

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Oyuncuları

Zeki Alasya

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Oyuncuları

Metin Akpınar

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Oyuncuları

Meral Zeren

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Oyuncuları

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •