Niyazi Gül Dörtnala Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0
147

Niyazi Gül Dörtnala İkimiz nerede çekildi, Niyazi Gül Dörtnala filminin öyküsü,  Niyazi Gül Dörtnalaz filmi çekim yeri neresi, Niyazi Gül Dörtnala filmi hangi şehirde çekildi, Niyazi Gül Dörtnala filmi konusu nedir, Niyazi Gül Dörtnala oyuncu kadrosu nedir,Niyazi Gül Dörtnala oyuncu kadrosu, Niyazi Gül Dörtnala filminde kimler oynadı, Niyazi Gül Dörtnala filmi süresi ne kadar, Niyazi Gül Dörtnala filmi, Niyazi Gül Dörtnala, Niyazi Gül Dörtnala filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Niyazi Gül Dörtnala filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Niyazi Gül Dörtnala filmi ne zaman gösterime girdi, Niyazi Gül Dörtnala filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Niyazi Gül Dörtnala Oyuncuları
Niyazi Gül Dörtnala Nerede Çekildi ?

Niyazi Gül Dörtnala Konusu Nedir ?

Profesör Veteriner Niyazi Gül, çocukluğundan bu yana hayvanlarla arası hep iyi olan, büyük-küçük baş fark etmez tüm hayvanların dilinden anlayan biraz sıradışı bir bilimadamıdır. İnsanların zevki için hayvanlara eziyet edilmesine, avcılığa, gerçek kürk tüketimine sonuna kadar karşıdır. Üniversitede dersleri hep eğlenceli geçen Niyazi Gül’ün bir de Hediye adında bir çalışanı vardır. Hediye hem Niyazi Gül’ün tüm işlerine koşturur hem de yıllarını verdiği gizli formülü bulması için deneylerine yardım eder. İzmir’de kendi halinde yaşayan Niyazi Gül’ün mütevazi hayatı Sultan Şahmerdan ve Rıza Kabakoz’un atlarını yarıştırma iddiası ile allak bullak olacaktır.

 

Niyazi Gül Dörtnala Nerede Çekildi ?

Niyazi Gül Dörtnala filminin çekimleri İzmir’in Torbalı ilçesinde yapıldı.

 

Niyazi Gül Dörtnala Oyuncuları

Ata Demirer

 

Niyazi Gül Dörtnala Oyuncuları

Demet Akbağ

Niyazi Gül Dörtnala Oyuncuları

Şebnem Bozoklu

Niyazi Gül Dörtnala Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Ata Demirer Kimdir ?
Denet Akbağ Kimdir ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here