Ana Sayfa MESAJLAR Doğum Günü Mesajları Oğluma En Güzel Doğum Günü Mesajları

Oğluma En Güzel Doğum Günü Mesajları

Author

Date

Category

Canım Oğluma Doğum Günü Mesajı 2020

Sayfanın Konusu ;oğluma doğum günü mesajı facebook,oğluma doğum günü mesajı resimli,ilk göz ağrım oğluma doğum günü mesajı,oğluma doğum günü slaytları,erkek evlada doğum günü mesajları,oğluma doğum günü şiiri,18 yaş giren oğluma doğum günü mesajı,evlada duygusal doğum günü mesajları,

oğluma resimli doğum günü mesajları
canım ogluma doğum günü mesajı

Hadi üfle mumlara dile dileklerini. Pastanın etrafında tüm sevdiklerin
,
yüreğinde umut ettiklerin olsun. Bugün ne dilediysen hepsi gerçek olsun. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

Benim aslanımın bugün doğum günü, doğduğu gün bizleri çok mutlu etmişti. Kendi de her zaman çok mutlu olur inşallah. Aslanım doğum günün kutlu olsun.

Doğum gif
Oğluma resimli doğum günü mesajı gif

Sen benim güneşim, ayım, yıldızım, gecem gündüzüm, her daim sol yanımda mutluluğumsun. Sen benim yüzümdeki gülümseme, bakışlarımdaki ışıltısın. Sen benim biricik canım oğlumsun. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Yeni yaşında da yüzün hep gülsün. Güzel oğlum doğum günün kutlu olsun.

erkek evlada doğum günü sözleri
oğlana doğum günü mesajı

Öyle bir hayatın olsun ki, geriye dönüp baktığın zaman hiç keşke demeyeceğin bir geçmişin olsun. Hayatında her şeyin tam, mutluluğun daim olsun. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

Ogluma dogum gunu sozleri
Erkek evlada dogum gunh mesajlari

Bende sevgi değil sen canımı istesen de senin için boynum kıldan incedir canım evladım. Ben hep senin mutlu olman için çalıştım çabaladım. İnşallah hep mutlu olursun nice mutlu yıllara.

Sen gönlümün prensin, hem herkesi kendine hayran bırakan aslan oğlumsun. Aslanımın doğum günü kutlu olsun.

Sen ne kadar büyürsen büyü benim gözümde her zaman küçücük bebeğim olacaksın. Seni her zaman öpüp koklayacak, bağrıma basacağım. Sen her zaman benim canım, canımdan öte varlığım olacaksın. İyi ki varsın oğlum. Nice mutlu yıllara.

Oğlana doğum günü mesajları
Erkek çocuğa doğum günü mesajları

Sağlıklı ve mutlu günlerin hayatının ayrılmaz bir parçası olması dileğiyle. Nice yaşam dolu, sevgi dolu mutlu yaşlara güzel oğlum.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yaş dilerim…. Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle…. Mutlu yaşlar canımın içi oğlum.

oğluma doğum günü sözleri
oğluma doğum günü mesajı görseller

Ayakta duracak halim yokken, hayatta kalacak nedenlerim var benim. Canımdan çok sevdiğim oğlum var benim. Sen iyi ol ben hep iyiyim yavrum. İyi ki doğdun.

Bugün benim yüzüm böyle gülüyor, kalbim neşe ile çarpıyorsa, sevinçlerim içime sığmıyorsa bunun ten sebebi canımdan çok sevdiğim oğlumdur. Benim mutluluğum, neşem, huzurum, hayatım her şeyim o. İyi ki varsın oğlum. İyi ki benim oğlumsun. Doğum günün kutlu olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında mutlulukların olsun, sevgili oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Evlat vardır anne babayı canından bezdirir. Evlat vardır anne babanın yüzlerini hep gülümsetir. Tıpkı senin gibi güzel oğlum. Sen bizleri her zaman güldürdün, hiç üzmedin. Yüce Mevla’mda senin yüzünü hep güldürsün.

anneden oğluna doğum günü mesajı
oğluma en güzel doğum günü mesajları

Bana dünyanın en güzel kokan çiçeklerin kokusunu değil, bana dünyanın en pahalı parfümlerinin kokusunu değil, bana sadece oğlumun kokusunu getirin obana yeter. Canım oğlum seni çok ama çok özledim. Doğum günün kutlu olsun.

Canım oğluma resimli doğum günü mesajı
Oğluma doğum günü mesajları

Güneş kadar parlak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Yeni yaşın kutlu olsun aslan oğlum.

En güzel doğum günü mesajları

Güzel bir yaş diliyorum sana. Mutlu bir gelecek, gülümseyen gözler ve başarılar. İyi ki doğdun oğlum, nice mutlu yıllara.

doğum günü görseller
oğluma doğum günü mesajı 2018

Sen her zaman zeki, becerikli ve akıllı oldun. Hayatı her zaman mutlu yaşamayı bildin. Nerde ne zaman karar vereceğini çok iyi bildin. İnşallah bundan sonrada hep böyle oluşun. Doğum günün kutlu olsun Efem.

Oğluma hareketli doğum günü gifleri
Canım oğluma Doğum Günü mesajı

Sen hayata yavaş yavaş atılıyorsun canım oğlum. Dikkat et hayat hep iniş ve çıkışlarla dolu. Yukarıya çabuk çıkanın düşüşü de çabuk olurmuş. Attığın adımların sağlam ve kuvvetli olsun. Yolun, bahtın her daim açık olsun. Akıllı kuzum doğum günün kutlu olsun.

Senin oralarda ayağına bir taş değse, bir yerin acısa, burda benim yüreğim kan ağlar. Evlat candan öte canmış bunu evladı olmayan asla anlamazmış. Canım oğlum yeni yaşın kutlu olsun.

Evlat dediğin senin gibi zeki, çalışkan, akıllı, başarılı ve azimli olmalı. Evlat dediğin annesinin babasının yüzünü güldürmeli, evlat dediğin her zaman çevresine duyarlı olmalı. Tıpkı benim oğlum gibi. İyi ki doğdun aslanım.

oğluma doğum günü mesajı indir
erkek evlada doğum günü mesajları

Sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler hayatının ayrılmaz bir parçası olsun oğlum. Bir arada olsak da olmasak da kalbimiz her zaman seninle. Seni çok seviyoruz, doğum gününü canı gönülden kutluyoruz.

Resimli Doğum Günü Mesajı

Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Yeni yaşında da yüzün hep gülsün. Güzel oğlum doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününde senin yanında olmak ve mutluluğuna ortak olmak isterdik ama maalesef gelemedik. Gelemedik ama doğum gününü de unutmadık. Nasıl unuturuz ki o doğduğun bizleri mutlu ettiğin günü. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

oğluma doğum günü mesajı paylaş
oğlana doğum günü mesajları resimli

Sen ne kadar büyürsen büyü benim gözümde her zaman küçücük bebeğim olacaksın. Seni her zaman öpüp koklayacak, www.cokiyiabi.com bağrıma basacağım. Sen benim canım, canımdan öte varlığım olacaksın. İyi ki varsın oğlum. Nice mutlu yıllara.

Sana ne kadar çok kızardım evi dağıtıyorsun, çıkardıklarını ortalarda bırakıyorsun, kahvaltıya kalkmıyorsun, çok geziyorsun, eve geç geliyorsun diye ne çok kızardım. Ama oğlum hepsi senin iyiliğin içindi, seni korumak, sana güzel şeyler verebilmek içindi. Seni çok özleyince de keşke şimdi yanımda olsa da yine her tarafı dağıtsa hiç kızmam diyorum kendi kendime. Seni çok özledim canım. Doğum günün kutlu olsun.

Aramızda ne kadar çok uzaklıklar olursa olsun sen her zaman kalbimdesin canım oğlum. Yeni yaşında mutluluklar seninle olsun. İyi ki doğdun oğlum.

OĞLUMA RESİMLİ DOĞUM GUNU MESAJLARI

erkek çocuğa doğum günü mesajı
oğluma doğum günü mesajı paylaş

oğluma doğum günü mesajı instagram
oğluma doğum günü mesajı facebook

resimli doğum günü mesajı
oğluma doğum günü meajı 2019

 

doğum günü tebrik mesajları
resimli doğum günü mesajı

Babadan oğluna doğum günü mesajları
Erkek evlada doğum günü mesajları

Doğum Günün kutlu olsun oğlum
Mutlu yıllar oğluma

doğum günü kısa mesajlar
doğum günü anlamlı mesajlar

Oğluma en güzel doğum günü mesajları

Oğluma en güzel doğum günü mesajları

Oğluma en güzel doğum günü mesajları

Oğluma en güzel doğum günü mesajları

Bu yazıyı okuyanlar bunlarıda okudu

Resimli doğum günü mesajları
Evlat ile ilgili sözler
Çocuklar ile ilgili sözler
Hareketli doğum günü

Not :Rica etsek yorum yazarmısınız ?

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılar

Words Of Wonders- Şili- Ahu Tongariki 16.Bölüm Cevapları

Ahu Tongariki 16.Bölüm Cevapları,Ahu Tongariki cevapları,şili Ahu Tongariki cevapları,Ahu Tongariki1. seviye cevapları,wow oyunu cevapları,words of wonders Ahu Tongariki cevapları,wow oyunu türkçe cevapları,Ahu Tongariki seviye...

Words Of Wonders- Şili- Ahu Tongariki 15.Bölüm Cevapları

Ahu Tongariki 15.Bölüm Cevapları,Ahu Tongariki cevapları,şili Ahu Tongariki cevapları,Ahu Tongariki 15. seviye cevapları,wow oyunu cevapları,words of wonders Ahu Tongariki cevapları,wow oyunu türkçe cevapları,Ahu Tongariki...

Words Of Wonders- Şili- Ahu Tongariki 14.Bölüm Cevapları

Ahu Tongariki 14.Bölüm Cevapları,Ahu Tongariki cevapları,şili Ahu Tongariki cevapları,Ahu Tongariki 14. seviye cevapları,wow oyunu cevapları,words of wonders Ahu Tongariki cevapları,wow oyunu türkçe cevapları,Ahu Tongariki...

Words Of Wonders- Şili- Ahu Tongariki 13.Bölüm Cevapları

Ahu Tongariki 13.Bölüm Cevapları,Ahu Tongariki cevapları,şili Ahu Tongariki cevapları,Ahu Tongariki 13. seviye cevapları,wow oyunu cevapları,words of wonders Ahu Tongariki cevapları,wow oyunu türkçe cevapları,Ahu Tongariki...

Words Of Wonders- Şili- Ahu Tongariki 12.Bölüm Cevapları

Ahu Tongariki 12.Bölüm Cevapları,Ahu Tongariki cevapları,şili Ahu Tongariki cevapları,Ahu Tongariki 12. seviye cevapları,wow oyunu cevapları,words of wonders Ahu Tongariki cevapları,wow oyunu türkçe cevapları,Ahu Tongariki...