Anasayfa » Anlamlı sözler » Öğretmenler Günü En Güzel Mesajlar – 24 Kasım Öğretmenler Günü Resimli Mesajlar

Öğretmenler Günü En Güzel Mesajlar – 24 Kasım Öğretmenler Günü Resimli Mesajlar

öğretmenler, öğretmenler günü, öğretmenler günü mesajları, öğretmenler günü en güzel mesajlar, en anlamlı öğretmenler günü mesajları, öğretmenler günü resimli mesajlar, atatürk öğretmenler günü mesajları, duygusal öğretmenler günü mesajları, 24 kasım mesajları, 24 kasım öğretmenler günü sözleri

24 Kasım Öğretmenler Günü, öğretmenlerimizin öğretmenlik mesleklerini icra eden öğretmenlerimizi onurlandırmak, değer verdiğimizi anlatabilmek adına çeşitli etkinliklerin düzenlendiği bir kutlama günüdür. 24 Kasım Öğretmenler Günü 1994’ten beri tüm dünyada 5 ekim günü UNESCO tarafından her yıl kutlanmaktadır.

Öğretmenler Günü Mesajları Uzun 2020

Her öğretmenler gününde, sevinçle çarpar kalbim. Gösterdi tüm gücünü sevgili öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Öğretmenler günü mesajları
Öğretmenler günü mesajları anlamlı

Öğretmenler, bir bahçenin en güzel çiçekleridir.

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

Öğretmenler! Cumhuriyet sizden, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister. 24 Kasım’ınız kutlu olsun

Bir Ulusun Çağdaş Ülkeler Düzeyine Erişebilmesi; Egitim ve Öğretimin Kaliteli ve Bilimsel Yöntemlerle Yürütülmesi ile Ancak Mümkün Olabilir. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.

Öğretmen doğan güneş gibidir, etrafını aydınlatmayı ve karanlıklara meydan okumayı amaç bilir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Öğretmenler günü mesajları
En güzel Öğretmenler günü mesajları

“Öğretmenim, bugünde sizi ne kadar sevdiğimi belirtmek ve üzerimdeki emekleriniz için minnetlerimi sunmak isterim. Hayatta her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

“Benim sevgi elçisi, doğru bekçisi, bilgi avcısı güzel öğretmenim. Bana kattığınız her şey için minnettarım. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

“Dünyanın en kutsal vazifesini kendisine yaşam tarzı benimsemiş, gözü pek, yüreği güzel öğretmenlerimizin öğretmenler gününü canı gönülden kutlarız.”

Öğretmenler günü mesajları
Öğretmenler günü en şık mesajlar

“Dünyanın en iyi öğretmeninin öğretmenler gününü kutlar, güzel yarınlarda öğrettiklerinizin izinde buluşmayı dilerim. İyi ki varsınız.”

Öğretmenimiz canım benim yeri geldi ana oldunuz bana yeri geldi baba oldunuz bana 24 Kasım öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Sen bir ışık yolusun. Bizi hep aydınlatan bir bilgi kaynağısın türlü şeyler anlatan.

Avukat, doktor, hâkim, hepsi senin eserin bu ülke, bu insanlar senindir öğretmenim.

Öğretmenler günü mesajları
Resimli Öğretmenler günü mesajları

ATATÜRK’ÜN ÖĞRETMENLER İLE İLGİLİ SÖZLERİ

Öğretmenler!… Cumhuriyet, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir.

Öğretmenler! Erkek ve kız çocuklarımızın, aynı suretle bütün tahsil derecelerindeki talim ve terbiyelerinin pratik olması mühimdir.

Memleket evlâdı, her öğrenim aşamasında ekonomik hayatta verimli, etkili ve başarılı olacak surette donatılmalıdır.

Öğretmenler günü mesajları
En şık Öğretmenler günü mesajları

Cumhuriyet sizden “fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” nesiller ister.

Öğretmenlerimiz hayatımıza yön veren, kişiliklerimizi etkileyen ve çoğu zaman anne, babamız gibi yanımızda durup bize hayatı gösteren en nadide insanlar arasında yer alıyorlar. Başımız ne zaman sıkışsa ya da zor bir tercih yapmamız söz konusu olsa öğretmenlerimizden destek alıyor ve onların fikirlerine koşulsuz bir güven duyuyoruz. Böylesine değerli ve sevgi dolu insanları ise mutlu edebilmemiz için 24 Kasım yegane gün olarak karşımıza çıkıyor.

Sevgilerinin sınırı olmayan, bizi bizden daha iyi tanıyan öğretmenlerimize göndereceğimiz öğretmenler günü mesajı, onlara duyduğumuz vefayı gösterip kalplerini ısıtıp mutlu olmaları için yeterli olabiliyor.

Bu yazımızda kadın ve erkek öğretmenlerimize gönderebileceğiniz birbirinden güzel öğretmenler günü mesajlarını sizler için listeledik.

Mesajınızı aynı zamanda bir hediyeyle süslemek isterseniz diye de; seçtiğimiz en beğenilen Öğretmenler Günü hediyelerini şu linkte sizin için topladık.

Öğretmenler Günü Mesajları (Bayan)

“Sizin öğrettikleriniz olmasa karanlık bir kuyuda sıkışmış bir şekilde yaşamım geçerdi. Beni kuyudan çıkarıp, hayatı öğrettiğiniz için ne kadar teşekkür etsem. Öğrencilerinizi ısıtan o güzel gülüşünüz yüzünüzden hiç eksik olmasın. İyi ki varsınız öğretmenim.”

Öğretmenler günü mesajları
Öğretmenler günü sözleri

“Bilginiz ile hayatıma güneş gibi doğdunuz. Bana eğitimi sevdiren en özel insan oldunuz. Ne zaman kendime olan inancımı kaybetsem siz bana güvendiniz ve güveniniz sayesinde bugün iyi bir insan olabildim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun canım öğretmenim.”

“Annem gibi sevdiğim tek insansınız. Hayatımdaki en özel insan oldunuz. Sizin öğrettikleriniz benim için yalnızca okulda işe yarayan bilgiler değil hayatımı etkileyen, bana farklı bakış açıları katan bir insan oldunuz. Bu kutsal mesleği en güzel icra eden öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Neşeniz hiç eksik olmasın.”

“Bir bataklığı bile en güzel kokularla dolu bir gül bahçesine çevirebilecek, dokunduğu her şeyi güzelleştirebilecek tek insan olan öğretmen benim için siz oldunuz. Ruhumun bataklığını bir bahçeye çevirdiniz. Yaşamın güzel yönlerini bana siz gösterdiniz. Gününüz kutlu olsun. Nice güzel yıllara.”

Öğretmenler günü mesajları
Öğretmenler günü güzel sözler

“Bütün bir sınıfa anne olup hepimize kalbine dokunup bizleri birer tohum iken ağaca çevirdiniz. Sizin sayenizde güçlü ve sarsılmaz bir insan oldum. Hayatta başardığım her şeyin içinde payınız oldu. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. İyi ki sizin öğrenciniz olmuşum.”

“Şayet siz olmasaydınız, dünyanın en eksik insanlarında birisi olurdum. Bana hayattaki güzel şeyleri gösterip, bugünkü halime gelmemin en büyük destekçisi oldunuz. www.cokiyiabi.com Yüzünüzdeki o güzel gülümseme hiçbir zaman kaybolmaz umarım. İyi ki varsınız öğretmenim.”

“Bir öğretmen olmaktan fazlası oldunuz benim için. Bir dost, bir destekçi kısacası her şey oldunuz. Bana verdiğiniz destekleri asla unutmayacağım. Hayat boyu mutlu olmanız dileğiyle. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

“Okula gelmenin en zor olduğu günlerde bile sizin dersiniz için koşa koşa gelirdim. Siz adeta sınıf üzerinde açan bir güneştiniz ve ışığıız ile bizleri aydınlattınız. En özel gününüz, öğretmenler gününüz kutlu olsun…”

Öğretmenler günü mesajları
Öğretmenler gününe Özel En Güzel Mesajlar

“Bizlere elimizden geleni her zaman daha iyi şekilde yapmayı öğrettiğiniz için size ömür boyu minnettar olacağım. Sizsiz bir eğitim hayatım olsaydı bugün ne halde olurdum düşünemiyorum. Umuyorum ki hayatınız boyunca mutlu olursunuz. Öğretmenler gününüz her zaman güzel geçsin…”

“Hedeflerime ulaşmak için önümde bir çok yol vardı. Ancak doğru olanı bana gösterebilen tek kişi siz oldunuz öğretmenim. Öğrencilerinizin kendilerine güvenmelerini sağlayan o gülüşünüz hiç eksik olmasın yüzünüzden. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

Öğretmenler Günü mesajı ( Erkek)

“Sizi tanıdığımda öğretmenler için yazılmış tüm şiirlerin, söylenmiş tüm sözlerin size ithafen olduğunu düşünmüştüm. Bana hayatın okul kitaplarından fazlası olduğunu gösterdiğiniz için size hep borçlu kalacağım. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

“Hayatın tüm zorluklarına rağmen bizi kollarınızla arasına alıp koruyup iyi birer insan haline getirdiniz. Siz olmasaydınız hayatı bilmeden yaşamaya çalışmak zorunda kalırdım. Benim içimde yaktığınız o ışık asla sönmeyecek. Nice güzel öğretmenler günü kutlamınızı dilerim.”

Öğretmenler günü mesajları
Öğretmenler günü güzel sözler yazılar

“Hayatın tüm zorluklarına karşı sarsılmaz bir kaya gibi güçlü olmamı öğrettiğiniz için size her zaman minnettar olacağım. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

“Matematiği bile sevdiren, okulu eğlenceli bir hale getiren bir insan oldunuz benim için. Derslerinizi her zaman iple çektim. Sizin esprilerinizle her zaman güldüm. Öğretmenler gününüz kutlu olsun, neşeniz ise daim olsun.”

“Sizi ilk gördüğüm zaman hepimizi dövmek isteyen o korkunç insanlardan birisi olacaksınız sanmıştım. Ancak sizi tanıdıkça sert duruşunuz altında yatan o yumuşak kalbi, o baba şefkatini daha iyi anladım ve gerçek bir öğretmen oldunuzu fark ettim. Ön yargılarımı yıkan eşsiz bir insan oldunuz benim için. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

Öğretmenler günü mesajları
Öğretmenlere Teşekkür Mesajları

“Dünyadaki en eşsiz şeyin hayatımızdaki özel bir öğretmen ve sizden daha özel bir öğretmen hiç tanımadım. Bana kattıklarınız için ne kadar teşekkür etsem az, iyi ki öğretmenimdiniz iyi ki yol gösterinimdiniz. Öğretmenler gününde ve geri kalan tüm günlerde neşeniz hiç eksilmesin.”

“Bize bugünkü halimize gelebilmemiz için verdiğiniz ilhamı olmasaydı şu an kesinlikle bambaşka birisi olurdum. İyi ki bizi koruyup, desteğiniz verdiğiniz. Nice mutlu öğretmenler günleri görmeniz dileğiyle.”

“Bize masallarda anlatılan koruyucuların hep birer melek ya da şövalye olduğunu söylemişlerdi. Ancak her birisi yanılmış. Çünkü gerçekten bizleri koruyan ve olduğumuz insan haline getiren kişi siz olduğunuz. Size olan minettarlığımı ifade etmeye yetecek bir kelime bulamıyorum. Gününüz kutlu olsun, yüzünüzdeki neşe hiç eksik olmasın.”

Öğretmenler günü mesajları
Öğretmenler günü mesajları

“Bana öğrettiğiniz en önemli dersler müfredatta olan şeyler değildi. Hayata yönelik öğrettiklerinizdi. Bugün iyi ve başarılı bir insan olabildiysem bu sizin sayenizde oldu. Öğretmenler gününüzde mutluluğunuzun daim olmasını diliyorum…”

“Sınıftan içeri girdiğiniz ilk günü unutamıyorum. Güçlü kollarınızla bütün sınıfı kucaklayıp koruyacağınızı tahmin etmemiştim. Sizinde diğer öğretmenler gibi dersi anlatıp gideceksiniz sandım. Yanıldığım için her gün şükrediyorum. Sizin gösterdiğiniz yollar hayatımı düzene koydu. Öğretmenler gününüz kutlu olsun canım öğretmenim. İyi ki varsınız.”

Bu yazıyı okuyanlar Ayrıca bunları okudu.

Resimli Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler günü mesajları resimli

Öğretmenler günü mesajları 2020 Öğretmenler günü mesajları

Öğretmenler günü mesajları

Öğretmenler günü mesajları
Öğretmenler günü mesajları Resimli
24 kasım öğretmenler günü mesajları

24 kasım Öğretmenler günü mesajları

Öğretmenler günü mesajları kısa

Öğretmenler günü mesajları
24 kasım Öğretmenler günü mesajları

Bu yazıyı okuyanlar Ayrıca bunları okudu.

Yorum yapın