Organize İşler Sazan Sarmalı Konusu

0

 

 

 

 

 

Organize İşler Serisi Uzun bir aradan sonra Sazan Sarmalı ile tekrar sinemaya dönüş yaptı.Yönetmenliğini ve başrolünü Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği filmde Başrolü Kıvanç Tatlıtuğ ve Ezgi Mola ile paylaştığı filmin konusu şöyledir.

İstanbul şehrinde Organize İşler tam gaz devam etmektedir. Sazanlar yem peşinde, oltalar Asım Noyan ve ekibinin elinde, daha büyük balıklar ise bu ekibin peşindedir.Fakat bu sefer kızı ve kızının Asım Noya’nın dahi tanımadığı Erkek arkadaşı ile bu dolandırılma vasıtası ile tanışmış olur  bu yeni hikayede Dönen dolaplar içinde saflar, temizler, kirliler iç içedir. Ve bu sefer darbe hiç beklenmedik yerden gelir. Dolandırıcılar kralının kızı dolandırılır ise ne olur? Nazlı babasını organize işlerden caydırmak isterken, kendisi mi sazan sarmalına takılmıştır? Gerçeğin tipi bozuk olduğunda, insanlara yakışıklı yalanlar mı lazım olur?

Asım Noyanın ekibi dolandırdıkları bir adamın Saruman Bey adında bahis patronuna gidip anlatması ile Saruman Bey Asım Noyan ve adamlarının peşine düşer fakat Asım Noyan’ın bundan haberi yoktur onlar kızını dolandıran adamları ararken Saruman Bey ve adamları da onları kovalamaktadır bu kovalamaca karada-denizde devam ederken Asım Noyan İzini kaybettirir ve Kızını dolandıran çetenin patronunu bulur ve aldıkları paraları geri almak için çetenin mekanına giderler fakat onlar gelmeden çetenin küçük üyesi paraları alıp kaçar ve Asım Noyan’ın Damat adayı kendini kanıtlamak için küçük adamın peşine düşer o sırada Asım Noyan ve adamları çetenin diğer adamları ile dövüşmeye başlar ve hepsini paketler daha sonra  geri döndüklerinde onları tatsız bir sürpriz bekliyordur.Döndüklerine onları Saruman Bey ve adamları karşılar ve onları paraları vermezler ise öldürmekle tehdit eder tam Asım Noyan’ın Ayağına sıkacak iken damat adayı elinde para çantası ile ve kaçan adam ile gelir ve parayı teslim eder.Hepsi Kurtulmuştur fakat paralar gitmiştir ama yakaladıkları küçük adamda hala deste deste para olduğunu keşfederler ve mutlu bir düğün ile film sonlanır.

Paylaş:

Leave A Reply

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.