Orta Direk Şaban Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0
131

Orta Direk Şaban nerede çekildi, Orta Direk Şaban filminin öyküsü,  Orta Direk Şaban filmi çekim yeri neresi, Orta Direk Şaban filmi hangi şehirde çekildi,Orta Direk Şaban filmi konusu nedir, Orta Direk Şaban oyuncu kadrosu nedir,Orta Direk Şaban oyuncu kadrosu, Orta Direk Şaban filminde kimler oynadı,Orta Direk Şaban filmi süresi ne kadar, Orta Direk Şaban filmi, Orta Direk Şaban , Orta Direk Şaban filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Orta Direk Şaban ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Bölük filmi ne zaman gösterime girdi, Orta Direk Şaban filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Orta Direk Şaban Oyuncuları

Orta Direk Şaban Konusu Nedir ?

Bir fabrikada memur olarak çalışan Şaban kendi halinde bir hayat süren ve kıt kanaat bir yaşam sürmektedir. Kendisiyle aynı mahallede oturan ve aynı fabrikada sekreterlik yapan ve ünlü petrol zengini Adnan Bıçakçı’nın katkılarıyla ünivesitede okuyan Bahar’ı deliler gibi sevmektedir.

 

Orta Direk Şaban Nerede Çekildi ?

Orta Direk Şaban filmi Üsküdar’ın Salacak semtinde çekildi.

 

Orta Direk Şaban Oyuncuları

Kemal Sunal

Orta Direk Şaban Oyuncuları

Dinçer Çekmez

Orta Direk Şaban Oyuncuları

Bahar Öztan

Orta Direk Şaban Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Kemal Sunal
Dinçer Çekmez
Bahar Öztan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here