Özge Törer Kimdir?

Özge Törer Kimdir?

2 Ekim 2020 0 Yazar: Mernuş Dündar

Özge Törer kimdir, Özge Törer, Özge Törer Biyografisi, Özge Törer hakkında kısa bilgiler, Özge Törer yaşı kaç, Özge Törer ne zaman doğdu, Özge Törer boyu kaç, Özge Törer  hakkında merak edilenler, Özge Törer çocuğu var mı, Özge Törer hakkında notlar, Özge Törer hakkında kısa notlar, Özge Törer hakkında bilinmesi gerekenler

Bugün sizlere, Buse Törer hakkında kısa ve detaylı biyografisini hazırladık.

Özge Törer, 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şimdilerde, ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterine hayat veren Özge Törer, 1.68 metre boyunda, 56 kilo ve Koç burcudur.

Özge Törer Kaç Yaşında?

Özge Törer Kimdir?

Özge Törer, 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü’nde eğitimini sürdüren Törer oyunculuk kariyerine Kuruluş Osman dizisi ile başladı. Genç oyuncu hem yaşının küçük olması hem de oyunculuk kariyerinde yeni olması sebebiyle çok fazla dizide yer almadı.

Oyunculuk kariyeri Atv’deki ‘Kuruluş: Osman (2019) dizisiyle başladı. Dizinin seçmelerine giden Törer, burada yapımcı Mustafa Bozdağ’ın beğenisi sayesinde Osman Gazi’yi canlandıran Burak Özçivit’in rol arkadaşı olarak diziye dahil oldu.

Sosyal medyayı çok fazla aktif olarak kullanmayan Özge Törer, halk tarafından yeni yeni tanınmaya başladı fakat şimdiden çok sevilen oyuncular arasına girdi.

Koç burcu olan genç oyuncu ata binmeyi ve yüzmeyi çok seviyor.

Şimdilerde, ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterine hayat veren Özge Törer, 1.68 metre boyunda, 56 kilo ve Koç burcudur.

Özge Törer’in Instagram hesabı bulunmuyor.

 

Özge Törer Nasıl Ünlü Oldu?

Oyunculuk kariyeri Atv’deki ‘Kuruluş: Osman (2019) dizisiyle başladı. Dizinin seçmelerine giden Törer, burada yapımcı Mustafa Bozdağ’ın beğenisi sayesinde Osman Gazi’yi canlandıran Burak Özçivit’in rol arkadaşı olarak diziye dahil oldu.

Özge Törer Kaç Yaşında ve Nereli?

Özge Törer, 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şimdilerde, ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterine hayat vermektedir.

Özge Törer Boyu ve Kilosu Nedir?

Şimdilerde, ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterine hayat veren Özge Törer, 1.68 metre boyunda, 56 kilo ve Koç burcudur.

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •