Pektoral Kas Hareketleri Nelerdir ?

0
127

Pektoral kas hareketleri nelerdir, pektoral kaslar, pektoral kaslarımı nasıl geliştiririm, Evde gögğüs kası nasıl yapılır, göğüs kası nasıl yapılır, göğüs kası hareketleri nelerdir, göğüs hareketleri, göğüs kası hareketleri, göğüs kası hareketleri kaç tanedir, göğüs kası hareketleri kaç kere tekrar edilmelidir, fitness göğüs kası, fitness göğüs kası hareketleri, fitnes göğüs kası hareketleri nelerdir, kaç tane göğüs kası hareketi vardır, evde kolay göğüs kası hareketleri, evde kas nasıl yapılır, göğüs kaslarımı nasıl geliştiririm,

Uzman ekiplerimiz tarafından araştırılıp hazırlanan ve siz değerli okurlarımız için hazırladığımız, fıtness göğüs kası hareketlerini gösterip ve bu hareketlerden bahsedeceğiz. Dünyada yaygın bir spor olarak bilinen fıtness sporu doğrultusunda kendimizi nasıl daha iyi görünüme kavuşturabiliriz sorusunu bu yazımızı ve görsellerimizi okuyup, baktıktan sonra daha iyi bir vücut görünümüne sahip olabilirsiniz. Bu yazımızda Fitness Göğüs Kası Hareketleri kapsamında yazılarımız ve görsellerimiz sizlerle olacak. tüm bu cevapları bu yazımızda.

Pektoral Kas Hareketleri Nelerdir ?

Şınav: Alt göğüs bölgeniz için çok etkili olan geleneksel bir egzersizdir. Bunu aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz: Ellerinizi zemine, omuzlarınızdan biraz daha geniş açıda olacak şekilde yerleştirmelisiniz. Bacaklarınızı geriye doğru uzatın, vücudunuzu sıkı ve düz tutun ve vücudunuzun ağırlığını ellerinize ve ayaklarınıza verin.

Göğüs Kası Hareketleri Nelerdir ?

Paralel Bar Egzersizi: Bu egzersizi gerçekleştirmek için, ellerinizi avuç içleriniz içeri doğru bakacak şekilde barlara yerleştirmelisiniz. Ardından, ağırlığınızı kollarınızla destekleyerek bacaklarınızı arkaya doğru esnetin ve ayaklarınızı çaprazlayın.

Göğüs Kası Hareketleri Nelerdir ?

Eğimli Bench Press: Bu egzersizi isterseniz dambıl isterseniz de bar ile yapabilirsiniz. Bu egzersiz, gücünüz alt göğüs kaslarınıza yönlenmesini sağlayacaktır.

Göğüs Kası Hareketleri Nelerdir ?

Crossover: Bu egzersizi crossover makinesi ile yaptığınızda, alt göğüs kaslarınız efor harcar ve büyümeye teşvik edilir. Makinenin çekme kolları arasında durun ve elastik kordonların başınız yüksekliğinde olduğunu kontrol edin.

Göğüs Kası Hareketleri Nelerdir ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here