Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Photoshop’u Crackli Kullanma Yolu

1

Bugün Size Adobe Photoshop CC 2019 Programını Ücretsiz Kullanmak İçin Neler Yapmalısınız Nasıl Yapmalısınız Gibi Konulara Değinmek İstiyoruz Öncelikle Adobe Photoshop’un ne olduğuna biraz değinmek istiyoruz Photoshop bütün resimlerde istediğiniz değişikleri yapmanızı sağlayan ve profesyonel ellerde hiç anlaşılmadan değişiklikler yapmak için kullanılan bir programdır.

phoshop crack 2019

1.ADIM
Öncelikle bilgisayarınıza Adobe’nin orjinal sitesinden deneme sürümü olarak indirip yada Creative Cloud üzerinden indirme yapınız. Ardından normal şekilde yükleme işlemini yapınız.

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra sizi bu şekilde yeni ekran karşılayacak. Ardından görmüş olduğunuz gibi sağ üst köşede size 7 günlük deneme süresi uyarısında bulunacak. Bu şuanlık kalsın. Bunu da halledeceğiz. 1. adım bu kadar.

2. ADIM
İnternet bağlantınızdan emin olduktan sonra Görev Yöneticisini açın. Görev Yöneticisi CTRL+ALT+DELETE tuşlarıyla açabilirsiniz. Burada sizi bu şekilde bir ekran karşılayacak. Ardından bu ekranda CCXProcess.exe ve AdobeIPCBroker.exe adlı iki açık uygulamayı seçin.

Bu iki söylediğim isimli programı seçerek sağ altta bulunan göreve son ver butonuna tıklayınız. Ardından görev yöneticisini kapatabilirsiniz.

3.ADIM
Ardından bilgisayarıma tıklayın ve size belirttiğim dosyaları takip ederek CCXProcess dosyasını bulun.(C:Program Files (x86)>Adobe>Adobe Creative Cloud Experience>CCXProcess).

Burada işaretli olan dosyanın adını değiştiriyoruz. Silmeyin herhangi bir durumda geri alma şansınız olsun arkadaşlar. Ben bu dosyanın adını değiştirdim.

4.ADIM
Yukarıya kadarki işlemleri hallettiysek sıra başka bir dosyanın adını değiştirmekte. Ardından işlemlerin bitmesine az kalmış oluyor. Sıradaki adımda ise size belirttiğim adımları takip ederek AdobeIPCBroker adlı dosyayı bulup onun adını değiştirmemiz gerekecek. AdobeIPCBroker dosyası ise şu adımlarla bulunabilir. (C:Program Files (x86)>Common Files>Adobe>OOBE>PDApp>IPC>AdobeIPCBroker).

Buraya geldiğinizde dosyayı bulmuş oluyorsunuz ve ardından buradaki dosyanın da adını değiştirmeniz gerek.

Ben dosyanın adını da değiştirdim. Buradaki adımda tamamlandıktan sonra diğer adıma geçiyoruz.

phoshop cc crack 2019

 

5.ADIM
Size en altta verdiğim linkteki dosyayı indirip ardından crack dosyasını yani Photoshop.exe dosyasını C:Program Files>Adobe>Adobe Photoshop CC 2019 ve Adobe Photoshop CC 2019 dosyasının içine atmadan önce herhangi bir sorunla karşılassak hızlıca halledelim diye ad değiştirmesi yapmanızı istiyorum.

İkisi de aynı isimde ve herhangi bir sorun olursa halledelim diye ana dosyadaki Photoshop.exe‘nin ismini değiştiriyoruz.

Dosya isminin değiştirilmesini yaptıktan sonra. Size sağda verdiğim crack dosyasını solda bulunan ana dosyaya kopyala yapıştır yapın.

Bu işlemi de yaptıktan sonra hızlıca diğer adıma geçiyoruz. Masaüstüne yüklediğimiz Photoshop’u açıyoruz ve Düzenle>Tercihler>Genel’e tıkayarak bu ekranla karşılaşıyoruz;

Burada ise Ana Sayfa Ekranını Devre Dışı Bırak seçeneğini işaretliyoruz.

 

photoshop cracki 2019

photoshop crack

Paylaş:

1 Yorum

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap