Anasayfa » Önemli Günler ve Haftalar » Polis Haftası Damar Sözler

Polis Haftası Damar Sözler

10 Nisan Polis Haftası Mesajları 

19 Nisan Polis Haftası Mesajları 

Halka hizmet için çalışan ve bu uğurda şehit olmuş emniyet mensuplarını saygı ile anıyor ve Allah’tan rahmet diliyorum.

– Vatandaşların can ve mal güvenliği için görev yapan fedakar polislerimizin 10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyorum.

– Vatandaşların can güvenliği uğruna kendi canlarını vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun.

– Polis Teşkilatı mensuplarının bu anlamlı gününü kutlar, şehitlerimize Allah’tan rahmet ve şehit yakınlarımıza baş sağlığı dilerim. Hâlihazırda görevi başında bulunan teşkilat mensuplarının polis haftası kutlu olsun.

– Türk Polis teşkilatının kuruluşunun 172. yılı sebebi ile tüm emniyet teşkilatımızı kutlar, görevlerinde kolaylıklar, dilerim.

– Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren tüm polislerimizin 10 Nisan Polis Haftası kutlu olsun.

– Vatanımızda toplumsal düzeninin sağlanması, can ve mal güvenliğinin korunması, suçların önlenmesi için canla başla çalışan Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın 172. Kuruluş Yıl dönümünü ve 10 Nisan polis gününü kutlarım.

– Gece gündüz demeden 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalışan polislerimizin 10 Nisan kuruluş günü ve Polis Haftası kutlu olsun.

– Ülkemizin dört bir köşesinde fedakarca çalışarak milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

– Ülkemizin bu zor günlerinde görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarının polis haftasını kutlarım.

POLİS HAFTASI SÖZLERİ

– Polise saygı, devIete saygıdır ve Polis devIet gücünün temsiIcisidir.

– Güvende değilsen polisi ara, polis iç güvenliğimizin teminatıdır.

– HaIkın huzuru polisin gururudur.

– Türk Polisi Gücünü yasalardan ve halkından alır.

– Polis asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır.

– Toplum güvenliğinin ve düzenin en temel öğesi polistir.

Yorum yapın