Anasayfa » BİLGİ ANSİKLOPEDİSİ » Pubg Mobile Hileleri Nelerdir ? Pubg Hile Nasıl Yapılır ?

Pubg Mobile Hileleri Nelerdir ? Pubg Hile Nasıl Yapılır ?

Pubg mobile oyunun para kazanma görünmezlik ile ilgili bilinmeyen en önemli hile kodlarını sizlere bu yazımızda açıklayacağız.

Popüler savaş arenası PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) oyununun geliştiricileri, oyun içerisindeki hile yapan oyuncular hakkında yapılan çalışmaları bir açıklama ile duyurdu.

Steam üzerinden yayınlanan duyuruda, PUBG için hack programları geliştirerek sattığı düşünülen 15 kişinin Çinli yetkililer tarafından tutuklandığı belirtiyordu. Şüpheliler, 5 milyon doların üzerinde bir cezaya çarptırılmışlardı.

PUBG Mobile Hack’lere baktığımızda birçok hile PUBG şirketi tarafından engellense de (ban) bazı hileler PUBG tarafından kabul ediliyor. Bu hilelerden birisi de No Recoil Macro hilesi. Peki bu hile nasıl yapılıyor?

Bu hile için ilk önce “makro” özellikli bir Logitech mouse‘a ihtiyacınız var. Bu mouse’a sahip oyuncuların daha sonra makro ayarı yapması gerekiyor. Bunun için izlemeniz gereken yol aşağıda açıklanmıştır.

İlk olarak Logitech Mouse programını indirin. Kurulumdan sonra uygulamayı açın. Otomatik Oyun algılamayı seçin. Programın alt tarafında bulunan “Düğmeleri Özelleştir“e tıklayın. “Yeni Profil Oluştur”a tıklayın ve verilen makro kodunu kod bölümüne yapıştırıp kaydedin.

Makro Kodu:
function OnEvent(event, arg)
OutputLogMessage(“event = %s, arg = %d\n”, event, arg)
if (event == “PROFILE_ACTIVATED”) then
EnablePrimaryMouseButtonEvents(true)
elseif event == “PROFILE_DEACTIVATED” then
ReleaseMouseButton(2) — to prevent it from being stuck on
end
if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 4) then
recoil = not recoil
spot = not spot
end
if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 1 and recoil) then
if recoil then
repeat
–Sleep(35)
Sleep(8)
MoveMouseRelative(0, 2)

until not IsMouseButtonPressed(1)
end
end
end

Bu kod sayesinde artık PUBG oynarken silahları sekmeden kullanabilirsiniz.

***
Dünyada battle royal oyunların önü kesilemiyor, PUBG seveni ve oynayanı çok olduğu kadar bu tür oyunları hile kullanarak oynayanlar bundan zevk alırken belkide tek başına onlarca ve yüzlerce oyuncunun zevkini elinden alıyor.

Bu tür oyunları bu kadar popüler yapan ve bunu devam ettiren en büyük unsur olarak diğer platformlarda da oynanabilmesi ve e spor kategorisinde yer edinebilmesi olarak görünüyor. Android ve İOS işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çevrim içi yani online kullanıcılar ile oynana bilecek pvp sistemli oyun üreticisi olan Tencent Games tarafından PlayerUnknown’s Battlegrounds mobil gibi bir oyunun yayınlanmasına şaşırmıyoruz.

Online oynanabilen bir oyun olduğu için tabi’ki İnternet bağlantısı gerekecek ve ping iniz ne kadar az olursa sizler için oyun deneyimi o kadar yüksek olacaktır.

PUBG Mobil PC Hilesi – Macro
Yazı Başlıkları:

PUBG Mobil PC Hilesi – Macro
PUBG Mobil Hilesini Hangi Cihazlar da Kullanabilirim?
PUBG Mobil PC Hilesi Macro gibi bir konu çok dikkat edilerek yapılması gereken işlemlerden oluşmaktadır. Dünyada “No Recoil Macro” olarak anılan oyunun ön göremediği ve hile olarak algılanmayan PUBG Mobil oyununun vazgeçilmez stratejisi diyebiliriz.

Corp ekibi 3. parti yazılımı kullanan oyuncuları anında bulup cezalandırabilecek kadar geliştiğini unutmayın birazdan vereceğimiz bir şekilde mouse makro yardımıyla yapabileceksiniz.

Öncelikle bu Macro işlemini yapabilmeniz için Logitech Mouse tarzında buna elverişli bir şeye ihtiyacınız olacaktır. Unutmamanız gereken konu ise bu anlattıklarımız programlı bir hile kategorisine girmez ve tespit edilmesi en imkansız olanların başında gelmektedir.

Ayarlarını istediğiniz gibi ayarladıktan sonra birazdan sizlere vereceğimiz PUBG Mobil PC Macro Hilesi Kodlarını eksiksiz bir şekilde kullanarak oyunda üstünlük sağlayacaksınız.

Aşağıda verdiğimiz kodlardan yararlanabilmek için Mouse ayarlarını yapabileceğiniz bir program gerekiyor eğer sizde yoksa aşağıda vermiş olduğumuz yerden indirebilirsiniz.

pubg mobile hilesi kodları
pubg mobile hilesi

PUBG Mobil Hile PC

Mouse Ayar Programı
Yukarıda verdiğimiz Mouse Ayar Porgramını indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra içerisindeki Ayarlar kısmına gelip “Otomatik Oyun” yazısını seçiyoruz. Bu işlemi yaptıktan sonra aşağıda yer alan “Düğmeleri Özelleştir” yazısına tıklayın ve yeni kodları aktif hale getirecek şekilde yapılandırın.

Yapılandırma işleminize “Yeni Profil Oluştur” dedikten sonra karşınıza çıkacak kod bölümüne aşağıda verdiğimiz PUBG Mobil PC Hilesi olan macro kodlarını yazın ve kaydedin.
function OnEvent(event, arg)
OutputLogMessage(“event = %s, arg = %d\n”, event, arg)
if (event == “PROFILE_ACTIVATED”) then
EnablePrimaryMouseButtonEvents(true)
elseif event == “PROFILE_DEACTIVATED” then
ReleaseMouseButton(2) — to prevent it from being stuck on
end
if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 4) then
recoil = not recoil
spot = not spot
end
if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 1 and recoil) then
if recoil then
repeat
–Sleep(35)
Sleep(8)
MoveMouseRelative(0, 2)
until not IsMouseButtonPressed(1)
end
end
end

Bu kod sayesinde rakiplerinizi daha kolay görüp daha hızlı bir şekilde öldüreceksiniz böylelikle PUBG Mobil PC Hilesi programsız bir şekilde ban riski taşımadan oyunda üstünlük sağlamanızı hedefliyor.
PUBG Mobil Hilesini Hangi Cihazlar da Kullanabilirim?
PUBG Mobil Hilesi 2019 güncel sürümlerini Android 5.1 veya daha yüksek olan ayrıca 2GB RAM’e sahip cihazlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

iPhone kullananlara ise İOS 9.0 veya daha yüksek sürümlerine sahip cihazların yanı sıra iPhone 5, iPad, iPad Mini 2, iPod touch gibi farklı cihazlarda bu oyunu destekleyip çalıştırdığı için hileler oralarda da çalışabilmektedir.

Hileyi eğer PC yani Bilgisayarınız da kullanmak istiyorsanız oyun bir emülatör aracılığıyla PUBG Mobil sürümünü açmanız gerekecektir.


PUBG PÜF NOKTALARI

PUBG Mobile ve Fortnite Battle Royale, mobil oyun endüstrisini fırtına ile elde eden iki benzer tür aksiyon oyunu. Her iki oyunda da oyuncuların uzun saatler boyunca oynayabilmelerini sağlayan kendi orjinallikleri var. PUBG Mobile, 100 oyuncunun kendi seçtikleri bir savaş alanına paraşüt ile indiği ve oyuncuların silah, ilk yardım kiti ve mermi gibi gerekli eşyaları toplama becerileri ve hayatta kalma içgüdülerinin yardımıyla diğer oyuncuları kazanmak için savuşturmak zorunda olduğu bir oyundur. Son adam kazanan ilan edilir. Burada oyunda başarılı olmanıza yardımcı olacak beş ipucu ele alacağız ve sonunda size birden fazla tavuk yemeği bile getirebileceğiz.

Çıplak Ayak ile Oynayın

Ayakkabılar rahatlık için giyilmektedir. Çoğumuz bunu biliyor ve iyi bir ayakkabı ile uzun mesafe katedebileceğini düşünüyor. Ancak, sadece gösteriş için en iyi ayakkabı giymek her zaman en parlak fikir değildir. PUBG, CS:GO ve Call of Duty gibi oyunlarda oyuncular, bir düşmanın hangi yönden gelebileceğini bilmek için adım adım dikkatlice dinlerler. CS:GO ve Call of Duty’den farklı olarak, PUBG oyuncuların koşarken bile ses miktarını en aza indirmelerini sağlar. Bu, oyun öncesi karakterdeki ayakkabının kaldırılmasıyla yapılabilir. Bu çok üstün gelmeyebilir, ancak bu ipucunu kullanacağınız zaman, sizi şaşırtıp beklemediğiniz yerden vuran oyuncu sayısında gözle görülür bir düşüş yaşayabilirsiniz.

Akıl Oyunları Yapın

Akıl oyunları yapmak, oyuncular için kitaptaki en eski hiledir. Ancak, büyük miktarda oyuncu akışı gören PUBG gibi popüler bir oyun için, asla profesyonellerle hiçbir zaman eşleşmeyecek kadar şanslı olabilirsiniz. PUBG oyuncuları, çok kişi öldürmenin kazanmama anlamına gelse bile, aksiyona doğru koşma ve en çok kişi öldürme eğilimindedir. Bu yüzden, mikrofonunuzu herkes açık değil, sadece sizin takımınız için açarak avantaj elde edebilirsiniz, iyi bir silahla iyi bir puan elde edildikten sonra, sayılarla öldürme şansına sahip olacaksınız. Mikrofonunuz herkese açık hale geldikten sonra, konumunuzu (tabii ki bakış noktanıza değil, artı işaretinizin olduğu yere) ateş etmeye başlayabilirsiniz.

Bulunduğunuz yer hakkında yanlış bilgileri söylemeye devam edin ve rakiplerinizden bazıları mikrofonun herkes için açılmışsa, blöfünü ciddiye alabilir ve doğrulamak isteyebilir. Bu olursa, çok daha fazla kill alabilirsin. Bu taktiği kullanırsanız oyuncular kesinlikle ağlayacaklardır. ama sonuçta oyunu kazananlardan olmayacaklardır.

Kapalı Bir Üst Aracın Arka Koltuğunda Oturun

Hepimiz bir polisin park etmiş bir arabada suçlunun hata yapması için beklediğini izledik. PUBG Mobile‘da, bir otomobilin şoför koltuğunda otururken, diğer oyunculara onun bir kişi tarafından sürüldüğünü söylemek için arabanızın üstünde bir sürücü sembolü vardır. Pochinki dışındaki otoyollar gibi diğer oyuncuları da çekebileceğiniz iyi bir tuzak noktası bulabilirsiniz. Arabanızı park ettikten sonra, arka koltuğunuzu alın, böylece oyuncular arabanın boş olduğunu düşünür ve onu kullanmak için ona doğru koşarlar. Ancak, yeterince yakın oldukları zaman, onları vurmak için oradasınız. Bu işe yaraması için, kapalı bir üst araba olması gerektiğini aklınızda bulundurmalısınız ya da arka koltukta, oyuncular tarafından uzaklarda tek başına oturacaksınız.

Kıyafetinizi Özenle Seçin

Herkes, görünümlerini şık tutma fikrini seviyor, ancak bu PUBG‘de her zaman en iyi fikir değildir. Seçtiğiniz haritaya ve paraşütle inmek için seçtiğiniz bölgeye göre, arka plana uyum sağlamanıza yardımcı olan en iyi renk koordineli kıyafeti seçmelisiniz. Yani, serbestçe açıkta dolaşırken bile, fark edilmesi çok zor olacak. Bu, mükemmel bir hedefe sahip olduğunuzda ve onlara ateş etmeye başladığınızda, diğer oyuncuların konumunuzu biraz geç kalacağını anlayacaktır. Bir ya da iki oyuncu sizi dolaştığında ve ateş etmeye başladığınızda bile, zikzak deseninde koşmaya başlamanız yeterlidir. Bu, mermileri önlemenizi sağlar ve bir süre sonra arka planda kaybolur.

Kapalı Tutun

Bu ipucu, ebeveynlerin çocuklarını yaşlarına göre öğretmeye çalıştıkları bir alışkanlıktır ve bunu öğrenenler PUBG‘deki diğer oyuncuların bir adım öndedir. Yeni bir oyun başladığında, tüm binaların kapıları kapalı olur ve kapının kapalı olmasının anlamı biri tarafından açılmamış olmasıdır. Oyuncular, savaş alanına iniş yaptıkları andan itibaren sağa ve sola binalara baskın yapmaya başlarlar ve tüm kapıları bir baskının ardında veya sırasında açarlar. İyi bir numara, girdiğinizde kapıları arkanızdan kapatmanızdır. Bu yüzden, oyuncuların gelip baskın beklediği bir binada sessizce oturabilirsiniz. Ve geldiklerinde, onları şaşırtın. Geri dön ve kapıyı tekrar kapat. Tekrar et.


Pubg mobile uc hilesi 2019 telefon

Tüm bunların PUBG Mobile UC Hilesi ile bağı ne diye sakın sormayın çünkü oyunun yapısı ve içerisinde hem gerçek hemde oyunun parası ile satılan silahlara ve ekipmanlara ait kostümlere sahip olmak oldukça zor. Hal böyle olunca oyunu oynayan bir çok insan da UC yani Unknown Cash adındaki para biriminin hilelerini aramaya başlıyor.

UC (Unknown Cash) Nedir?

PUBG Mobile oyun içerisinde yer alan para birimi Unknown Cash (UC) ile bir birinden farklı ve eşsiz bir çok kıyafet, aksesuar ve kostüme sahip olabilirsiniz. Bir çok farklı İnternet sitesinde gerçek para ile satılan UC yine bir çok İnternet sitesinde hile ile ücretsiz alınabiliyor.

UC Fiyatları

PUBG Mobile UC Fiyatları güncel olarak bir çok siteden edinilen ortak TL tutarı ile aşağıda yazılmıştır. Bizlere sürekli olarak PUBG Mobile UC Kaç TL diye soran ve merak eden tüm okurlarımız için yazıyoruz.

  • 37 UC : 3.10 TL
  • 74 UC : 6.20 TL
  • 221 UC : 18.60 TL
  • 440 UC : 36.00 TL
  • 770 UC : 61.50 TL
  • 2.013 UC : 154.00 TL
  • 4.200 UC : 307.50 TL
  • 8.750 UC : 615.00 TL

PUBG Mobile UC Hilesi

PUBG Mobile UC Hilesi 2019 bedava ve güncel halini ülkemizde oyun severler sürekli olarak aratıyor şimdi sizlere bu hile hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız, sonrasında son kararı yine siz değerli okurlarımıza bırakacağız.

Oyunun para birimi UC (Unknown Cash) ile bir çok özel aksesuar ve kostümü satın alabiliyoruz, oyuna yatıracak gerçek parayı ya bulamıyor yada kıyamıyoruz ve hemen bunun hilesini arıyoruz.

Not : Arkadaşlar uc hilesi için bir program yoktur sakın ola internet sitelerinden telofon için uc hilesi programı indirip kurmayın veye kendi bilgilerinizi girmeyin dolandırılırsınız.


Pubg Mobil Taktikleri 22 nisan 2019

Pubg Taktiklerini bilmek zaman kaybetmeden üst sıralara çıkabilmektir Tecrübe her zaman iyidir

Sığınak Kritiktir

1-Pubg Mobil Taktikleri

Tabii ki zırh ve seviye üç kask var, ama hiçbir şey binalar, duvarlar, ağaçlar ve kayalar gibi düşman mermilerinden korunmuyor. İlk iş sığınak, arkasına saklanacak bir şey bulmak ve zirveye çıkacak bir şey bulmak olmalıdır. Mümkün olduğu kadar kısa sürede kendinize bir sığınak bulun.

Sığınak iki seviyede çalışır. Birincisi ve en açık şekilde, sizi düşman ateşinden korur. İkincisi, sığınak size düşmanın bakış açısından kaybolma ve akıl oyunları oynama yeteneği verir. Rahat kalmayı unutmayın: Daha az hasta olan rakipleriniz sonuçta ateş hattınıza koşarak onları doğrudan artı işaretlerinizle tanıştırabilir.

Şşşt … duydun mu?
2-Pubg Mobil Taktikleri

Ses, PUBG ve PUBG Mobile’da konumsaldır ve dinlemeyi zorunlu kılar. Uzaktaki düşman silah seslerini duydun mu? Yakından dinle ve düşmanın nereden geldiğine bağlı olarak konumunu değiştir. Sesi kullanarak, zaten birbirleriyle savaşan düşmanları düşürerek sizin için kolay seçim yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Yine de, kendinizi göremediğiniz rakiplerden ateş alırken bulabilirsin – bu durumlarda, bir düşman size yaklaşırken vazgeçecekleri gibi, ıslık sesleri ve çıtçıtları dinleyebilirsiniz. Ateş alırken konumunuzu taşımayı unutmayın; Kaydıkça, sesin titremesi gerekir, bu sinir bozucu keskin nişancıların nerede toplandığı konusunda daha iyi bir fikir verir. Yanlısı ipucu: bu kulaklıkları kazın. Onlar yardım eder!

Şimdi Beni Görüyorsun… Şimdi Yapmıyorsun!
3-Pubg Mobil Taktikleri

Binaların içinde yakın mesafeli kavgalar yaparken, tüm seçenekleri göz önünde bulundurun. Sadece savaş başladığı için binanın içinde kalmanıza gerek yok! Düşmana tek ip uçağı vermeyi dene.

Bir pencereden dışarı atlayın veya arka kapıyı çalıştırın, binanın ön tarafına dolayın ve tekrar girin. Olması gerektiğini düşündüğü yerde dolaşırken rakibinizi vurun.

Tünel Görüşünden Kaçının
4-pubg Mobil Taktikleri

Doğal olarak, kapsamı hedeflerken, tüm dikkatiniz hedefinizde olacaktır.

Yalnızca headshot’ınıza odaklanmayın, aksi halde siz başka biri olabilirsiniz. Bir rakibe saldırdığınızda, kapsam vizyonunuzu ve hareket kabiliyetinizi kısıtladığından en savunmasız durumdasınız. Unutma: o atışı sıraya sok, dinleme kulaklarını açık tut; Yakındaki ayak seslerini duyduğunuzda, hareket etme zamanı!

Yağma: Mükemmel Yem
5-Pubg Mobil Taktikleri

Diyelim ki, bundan en iyi şekilde yararlanacak donanıma ve iyi bir donanıma sahipsin, ama kimsenin pusuya girmesini engelleyemezsin. Belki bu takas veya avluyu biraz daha çekici yapmanın bir yolu vardır.

Düşmanlarının olmasını istediğiniz yere yere biraz yağmalayın. Biraz cephane, biraz ilaç, her neyse. Umarım, açgözlü veya çaresiz oyuncular bu “ücretsiz yağma” yu aramaya başlarlar ve öldürmenizi toplarsınız. İşin püf noktası, kendi durdurma gücünüzü düşürmezken, araştırmaya hak edecekleri kadar iyi şeyler bırakmaktır.

Etrafına Daima Dikkat Et
6-Pubg Mobil Taktikleri

Bu, özellikle PUBG mobil oyuncuları için bir ipucudur. Tıpkı PC versiyonundaki gibi, kameranızın bakış açısını ‘Göz’ düğmesini kullanarak da döndürebileceğinizi biliyor muydunuz?

Durumsal farkındalığı korumak için kamerayla dolaşmak çok önemlidir. PUBG Mobile’da şeref duymadığınızı söylememekle birlikte, rakipleriniz sizi arkadan vurmakta tereddüt etmeyeceklerdir. Kuyruğundan keskin nişancı almadığından emin olmak için her iki tarafını ve altını sık sık kontrol et. Kaydırma, yoğun bir yangınla mücadelede de çok yararlı olabilir, çünkü kapak konumunuzdan hareket etmek zorunda kalmadan daha fazla savaş alanını gözlemlemek için kullanabilirsiniz.

Kitini Kullan
7-Pubg Mobil Taktikleri

Bu son 1v1. Bunu “Alive” sayımıyla biliyorsunuz, aynı zamanda kalbinizin çarptığı ve ellerinizin terli olduğunun farkına varmak. Ancak bu artı işaretlerinizde ve düşmanın pozisyonunda önceden meşgul olduğunuzda, tüm oyunu kazanmak için harcadığınız öğelerin geri kalanını unutmak kolay olabilir. Unutmayın: bu değerli eşyalar, tavuk yemeği ile lobiye geri dönüş arasındaki fark anlamına gelebilir. Oyunun ortasında bir miktar hasar aldın mı? Sağlığınızı kullandığınızdan ve öğeleri artırdığınızdan emin olun, çünkü yanınıza alabilirsiniz. İyileşmenin güvenli olup olmadığından emin değil misiniz? Bir ya da iki sigarayı bırakın ve kendinizi dikmek için aşağıya inin. Düşman ateşi tarafından sabitlenmiş? Tasarruf ettiğin tüm el bombalarıyla üzerlerine yağdır.

Her Çember Farklı
8-Pubg Mobil Taktikleri

Her son dairenin farklı avantajları ve dezavantajları olacaktır. Son daire kapanırken, çevrenizin stoklarını alın. Topografya nasıl bir şey? Alan düz mü yoksa binaların hakimiyetinde mi? Yuvarlanan tepeler veya ağaç hatları? Alınacak bir yükseklik avantajı varsa, aldığınızdan emin olun. Tepelere yaklaşan düşmanlar, onlara maruz kalmadan önce size maruz kalacak ve size tetiği çekmeniz için ekstra süre tanıyacaktır.

Öldürmek İçin Girin
9-Pubg Mobil Taktikleri

Son oyuncuyu takip etmek ve avlamak her zaman etkili bir taktik olsa da, saldırganlık bazen en iyi eylem planı olabilir. Eğer bir düşman oyuncuyla ateş değiştirdiyseniz ve sessiz kalırlarsa, muhtemelen iyileşirler ve açıkta kalabilirler. Kendinizi şanslı hissediyorsanız (ya da kana susamışsa), çiviyi tabutuna sokmak için acele etmeye çalışın. Oyun alanı daraldıkça deneyimli oyuncular, sizi artı göstergelerine sokma umuduyla oynayabilir.


PPUBG OYUNU İÇİN ÖNEMLİ TAVSİYELER

Şu ana kadar hazırladığımız mobil PUBG rehberlerinde oyuna nasıl başlayıp avantajı elde etmek için ne yapmanız gerektiğine odaklandık. Ancak bu oyunun çok önemli bir safhası daha var: Son düellolar. Eğer 100 kişi arasında geriye kalan son oyunculardan biri olmayı başardıysanız, öncelikle tebrik ederiz. Ancak artık daha farklı stratejiler kullanmalı ve çok daha dikkatli olmalısınız: Oyunun bu safhasında, rakipleriniz de en az sizin kadar yetenekli ve işiniz oldukça zor. Üstelik artık herkes silah ve zırhlarını toplamış durumda. Diğer bir deyişle, şanslı bir atışla birini indirme ihtimaliniz oldukça düşük. Artık çok farklı bir oyun oynuyorsunuz ve ne yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Bu rehberde, mobil PUBG oyun sonunda dikkat etmeniz gereken hususlara yoğunlaşacak ve çok işinize yarayacak bazı ipuçları vereceğiz.

Haritayı Kullanın ve Oyun Stilinizi Değiştirin

Sona yaklaştıkça, oyun alanı oldukça daralmış olacak. Artık 36 kilometrekarelik bir alan yerine çok daha küçük bir bölgede oynuyorsunuz. Diğer oyunculara rastlama (ve bir pusuya kurban gitme) olasılığınız son derece yüksek. Bu nedenle, her şeyden önce oyun stilinizi değiştirmeniz ve savunmada kalmanız gerekiyor. Başlangıçta olduğu gibi saldırgan bir oyun tarzı kullanırsanız, eninde sonunda pusuya yatmış bir rakibiniz tarafından oyun dışı bırakılırsınız. Gizlilik ve pusu, en çok bu aşamada önem taşıyor. Birkaç tavsiye verecek olursak:

Oyun sonunda kullanılan genel taktik, mavi dairelerin köşelerinde oynamaktır. Çoğu oyuncu, mavi dairelerin dış sınırlarının hemen içinde kalmayı tercih eder. Zira bu sayede arkalarından kimsenin gelmeyeceğinden emin olurlar – oyunun sonlarında mavi dairenin dışındaki bir bölgede kalmak çok kısa bir süre içinde öleceğiniz anlamına gelir. (Oyunun başlarında ise belirli bir süre sağ kalabilirsiniz.) Bu taktiği siz de kullanabilirsiniz ancak hemen herkesin aynı şeyi yapacağını bilin.
Eğer mavi daire sınırlarında kalmayı tercih ederseniz, muhakkak yerden yukarıda bir bölgede pusu kurun. Bu ipucundan çoğu oyuncu haberdar değildir ve düz alanlarda kalmayı tercih ederler. Oysa aşağıdaki bir oyuncu ayağa kalkmadan yukarıya doğru ateş edemez. Diğer bir deyişle, siz yüksek bir mevkide yatay haldeyken aşağıdaki oyuncuların size ateş etmek için ayağa kalkması gerekir. Onları çok kolay bir şekilde fark edebilirsiniz.
Tüm oyuncular bu taktiği kullanıyorsa (ki kullandıklarına sık sık şahit olacaksınız) onların yerini tespit etmek için biraz “çılgınca” bir taktik uygulayabilirsiniz. Bir araç bulun ve oyun alanının bir ucundan diğerine doğru mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde sürün. Belirli bir risk alıyor olacaksınız ancak başarırsanız birden çok oyuncunun nerede saklandığını görebilirsiniz. Kolaylıkla fark edileceğiniz için üzerinize ateş açılacak. Ancak bir aracın içinde olduğunuzdan tek atışla ölme riskiniz çok düşük ve mobil PUBG mini haritasında ateş edilen yönler görülebiliyor. Yeterince hızlı olursanız, çok az bir hasarla bu serüvenden kurtulur ve nerede saklandığını gördüğünüz oyunculara bir “sürpriz” yapabilirsiniz.

Ancak bu taktik dışında, hiçbir koşulda araç kullanmayın. Mobil PUBG oyun sonunda araç kullanmak intihar ile eşdeğerdir zira geri kalan tüm oyuncuların dikkatini birkaç saniye içinde çekersiniz. Bu nedenle, genel olarak araç kullanımından uzak durun. Tavsiye ettiğimiz taktik kısa süreliğine oyun alanının bir ucundan diğer ucuna ulaşmaktan ibaret ve yolculuk bittiği anda hemen saklanmanız gerekiyor.

Aynı nedenle, oyunun bu aşamasında koşmamaya alışın. Bir noktadan diğerine giderken kesinlikle koşmayın ve daima siper alabileceğiniz şeylerin yakınında olduğunuzdan emin olun. Arkasına saklanabileceğiniz bir şey barındırmayan açık bir alandaysanız, ne yazık ki oyun dışı kalmak üzeresiniz: Bir dahaki oyunda bol şans diliyoruz.

Açgözlü Olmayın, Rambo Olmadığınızı Unutmayın

Buradaki açgözlülüğü iki anlamda kullanıyoruz: Gördüğünüz her ganimeti envanterinize atmaktan ve şarjörünüzü tek seferde boşaltmaktan vazgeçin. Ateş eden oyuncuların yerinin çok kolay bir şekilde tespit edilebildiğini unutmayın. Başka bir oyuncuyu görseniz bile onu indirebileceğinizden emin değilseniz çatışmaya girmeyin. Bu safhada cesur olan değil, tedbirli olan kazanır, unutmayın. Oyun sonunda en sık yapılan hata bir oyuncu ile çatışırken arkadan sinsice yaklaşan başka bir oyuncuyu fark etmemektir. Bu nedenle etrafınızda neler olup bittiğinden daima haberdar olun ve hiçbir çatışmanın uzamasına izin vermeyin. Ne kadar uzarsa, diğer oyuncuların dikkatini o kadar çok çekersiniz ve her ikinizi de diğer oyuncular tarafından öldürülebilirsiniz.

Envanter yönetimi, özellikle bu aşamada son derece önemli. Öncelikle artık silah ve mermi toplamaktan vazgeçin. Şu ana kadar zaten etkili ve üstün bir silah ve zırh kiti edinmiş olmanız gerekiyor. Daha fazlasına ihtiyacınız yok ve gereğinden fazla mermi taşımanız da gerekmiyor. Açık alanlar ve bina içleri için oluşturduğunuz silah & zırh kitleriniz tamamsa, artık daha fazlasını almayın ve bunlar yerine sağlık & enerji kitlerine odaklanın. Ne kadar çok ilk yardım kitiniz ve enerji içeceğiniz varsa o kadar iyi. Bildiğiniz üzere, koşmak için enerjiye ihtiyacınız var ve aleyhinize gelişen bir çatışmadan kaçmak için koşmaktan başka çareniz yok. Enerji içecekleri bu nedenle çok işinize yarayacak: Bol bol stok yapın.

Pusu Kurmak Zorunda Değilsiniz

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, oyun alanının dış köşelerinde pusu kurmak oyuncuların kullandığı en popüler taktik. Ancak siz de aynısını yapmak zorunda değilsiniz. Savunmada kalmak şartıyla, haritanın dış köşelerinde gizlice dolaşabilir ve pusu kurmuş diğer oyuncuları tespit etmeye çalışabilirsiniz. Bu riskli bir strateji ancak başarılı olursanız geriye kalan son oyuncu olma ihtimaliniz son derece artacaktır. Yine de, bu taktiğin yeni başlayanlara göre olmadığını ve efektif bir şekilde kullanabilmek için BlueStacks kullanmanız gerektiğini unutmayın. Mobil cihazlarda bunu yapmaya çalışırsanız, hareket etme güçlüğü nedeniyle daima pusu kuran (yani sabit duran) oyuncular kazanır.

Basitçe, oyun alanının dış köşelerinde dolaşacak ve pusudaki oyuncuları tespit etmeye çalışacaksınız. Koşmayın. Daima çömelmiş halde yürüyün ve etrafınızda siper alabileceğiniz en az iki yer olduğundan emin olun. Köşeleri kontrol etmek için karakterinizi değil, kamerayı kullanın. Bu esnada ganimet bulsanız bile envanterinize eklemek için uğraşmayın. Gereksiz yere zaman kaybeder ve dikkat çekersiniz. Amacınız, bir hayalet olmak ve mümkün olduğu kadar sessiz bir şekilde pusuya yatmış diğer oyuncuların yerini tespit etmek.

Birini bulduğunuz zaman hemen ateş etmeye başlamayın. Hatta önemli bir ipucu verelim: El bombaları kullanın. Bunun nedeni, el bombalarını kullanmak için ayağa kalkmanızın gerekmemesi. Yani sizden yukarıda bulunan bir oyuncuyu bile ayağa kalkmadan, el bombaları kullanarak indirebilirsiniz. Bu sayede onu öldüremezseniz, endişe etmeyin: Ayağa kalkmadığınız için nerede olduğunuzu göremeyecek ancak kendisi kalkıp konumunu değiştirmek zorunda kalacaktır. Diğer bir deyişle, mükemmel bir hedef haline gelecek. Sessiz ve sabırlı olun yeter: Eninde sonunda nişangâhınıza bir başka oyuncu takılacak. Bu işte yeterince iyiyseniz, adanın kralı olmamanız için hiçbir sebep yok. Tebrikler, mobil PUBG’u kazandınız! Şimdi yeni bir oyuna katılın ve her şeye en baştan başlayın: Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok tecrübe kazanırsınız.

PUBG Hileleri

WallHack Snap 625

WallHack Snap 626

WallHack Snap 660

WallHack Snap 835

Beyaz

Siyah

Kırmızı

Sarı

Yeşil

Yeşil

Mavi

Gökkuşağı BEKLEME ALANINDA (Orta Hızlı Koşma,Çimenleri Kaldır)

YERE İNİNCE (Anten)LAH ALINCA (Sekmeme,Namlu İşareti Sabitleme)

Aimbot BANLANMASKİ VAR Sekmeme BANLANMASKİ VAR Anten Extra Hızlı Koşma Yüksek Hızlı Koşma

Orta Hızlı Koşma

Asansör 1

Asansör 1 Kapat

Asansör 2

Asansör 2 Kapat

Kafadan Vurma

Namlu İşareti Sabitleme

Çimenleri Kaldır

Ağaçları Ve Çimenleri Kaldır 1

Ağaçları Ve Çimenleri Kaldır 2

Görünümü Düzelt

Uçan Adam

Geniş Açı

Siyah Gökyüzü

4X Yakınlaştır

4X Yakınlaştırmayı Kapat

8X Yakınlaştır

8X Yakınlaştırmayı Kapat

M416 Hızlı Ateş Etme

SCARL Hızlı Ateş Etme

AKM Hızlı Ateş Etme Jeep’i Hızlandır.

PUBG Mobile’dan hile yapanlara uyarı! Hesapları o süre zarfında kapalı kalacak

Eylül ayındaki şikayet ve tespitlerle şimdiye kadar 3 bin 500 kişi tam 10 yıl boyunca oyuna girememe yasağı aldı.

PUBG’den yapılan açıklama şöyle:

Sevgili PUBG MOBILE oyuncuları, Her oyuncu için adil ve eğlenceli bir oyun ortamı sunmaya ve hile yapmayı önlemeye her zaman çalıştık

Bu konuyu çok ciddiye alıyoruz; Bu nedenle, ihlal edilen her bir hesaba 10 yıllık bir yasak verilmiştir.

Tüm oyunculara adil oyunun önemini hatırlatmak isteriz ve PUBG MOBILE’ı adil ve eğlenceli tuttuğunuz için teşekkür ederiz

“Pubg Mobile Hileleri Nelerdir ? Pubg Hile Nasıl Yapılır ?” üzerine 21 yorum

Yorum yapın