Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Ramazan Bayramı Hangi Gün ?

0

2020 Ramazan Bayramı, 2020 Ramazan Bayramı Ne Zaman, Ramazan Bayramı Hangi Gün, Ramazan Bayramı, Şeker Bayramı, Ramazan, Bayram, Şeker, Bayram Kaç Gün, Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı, Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı, Sokağa Çıkma Yasağı Kaç Gün, Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı, Ramazan Bayramında Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı, Ramazan Bayramında Sokağa Çıkma Yasağı Hangi Gün, Ramazan Bayramında Sokağa Çıkma Yasağı Kaç Gün Sürecek, Ramazan Bayramında Sokağa Çıkma Yasağı Ne Zaman Bitecek, Bayramdan Sonra Hangi Gün Yasak Bitiyor,

 

Sevgili okurlar; bugün sizlere Ramazan Bayramı hangi gün, Ramazan Bayramı tatili kaç gün, Ramazan Bayramında sokağa çıkma yasağı var mı, Ramazan Bayramında sokağa çıkma yasağı kaç gün, Ramazan Bayramında sokağa çıkma yasağı ne zaman bitiyor ve son olarak ise bayramdan sonra hangi gün yasak kalkıyor sorularına cevap veriyoruz. Umarız siz değerli takipçilerimiz ve okurlarımız için faydalı bir bilgi olur.

Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı ?

Bayram Tatili Kaç Gün ?

Ramazan Bayramı Hangi Gün ?

Mübarek Ramazan’ın sonuna geldiğimiz bugünlerde akıllarda tek bir soru var. Ramazan Bayramı ne zaman ve hangi gün ? 2020 yılında ki Ramazan Bayramı bu sene 24 Haziran Pazar gününe denk gelmektedir. Yüce Yaradan tuttuğunuz oruçları kabul ve makbul eylesin. Güzel Sözler ve Bilgi Kütüphanesi olarak siz değerli okurlarımızın ve takipçilerimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimiz ile kutluyoruz. Tüm İslam Alem’inin Ramazan Bayramı Mübarek olsun.

 

Ramazan Tatili Kaç Gün ?

Ramazan’ın bitmesi ile birlikte Ramazan Bayram tatil’inin kaç gün süreceği veya kaç olacağı merak konusuydu. Gelen bilgiler ışığında Ramazan Bayram tatili 24-26 mayıs tarihleri arasında yani Ramazan Bayramı tatili 3 gün olarak belirlendi.

 

Ramazan Bayramında Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı ?

Geçtiğimiz Mart ayından itibaren ülkemizi etkisi altına alan corona virüs belası nedeniyle ülkemizde bir çok iş yeri, kafe, kuaförler vb işletmeler kapatılmış ve hafta sonları sokağa çıkma yasağı getirilmişti. Virüs’ün etkisini kaybetmeye başlamasından sonra normalleşme sürecine girilmiş ve akıllara ise Ramazan Bayramında sokağa çıkma yasağı ilan edilecek mi soruları gelmeye başlamıştı. İçişleri Bakanlığından yapılan açıklama ile bu konuya bir açıklık getirildi. Ramazan Bayramında: ”Arefe gününden itibaren Bayramın son gününe kadar 81 ilimiz’in tamamında sokağa çıkma yasağı getirilmiştir.” ifadelerine yer verildi. Sokağa çıkma yasağı 27 Mayıs Çarşamba günü son bulacak.

Paylaş:
[vicomi_feelbacks]

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap