Recep Güneysu Kimdir?

0
295

Recep Güneysu kimdir,Recep Güneysu nereli,Recep Güneysu eşi kim ,Recep Güneysu Biyografisi, Recep Güneysu oynadığı filmler,Recep Güneysu hangi dini benimser, Recep Güneysu hakkında kısa bilgiler, Recep Güneysu yaşı kaç,Recep Güneysu ne zaman doğdu,Recep Güneysu boyu kaç, Recep Güneysu göz rengi nedir, Recep Güneysu, Recep Güneysu hakkında merak edilenler, Recep Güneysu çocuğu var mı,Recep Güneysu hakkında notlar,Recep Güneysu hakkında kısa notlar, Recep Güneysu hakkında bilinmesi gerekenler

Bugün sizlere, Recep Güneysu hakkında kısa ve Detaylı biyografisini hazırladık.

 

Recep Güneysu, 1990 yılında Ankara’da doğmuştur. Oyunculuğa adım atan Recep Güneysu, Kanal D ekranlarında yayınlanan başrolü Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı Hayat Şarkısı dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşamakta ve Cem karakterini canlandırmaktadır.

Recep Güneysu Nereli?

Recep Güneysu Kimdir?

Manken, model ve oyuncu Recep Güneysu 2004 senesinde Mister Strausberg isimli güzellik yarışmasında 2. olmuştur. Model ve manken olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda oyunculuğa adım atan Recep Güneysu ilk oyunculuk deneyimini ise Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Hayat Şarkısı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Ankara’da dünyaya gelen yakışıklı manken, oyuncu Güneysu, dizide Cem karakteri ile kamera karşısındaki yerini almıştır.

Recep Güneysu, 1.87 boyunda 80 kg ağırlığında ve mavi gözlüdür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here