Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Recep İvedik Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0

Recep İvedik nerede çekildi, Recep İvedik filminin öyküsü, Recep İvedik filmi çekim yeri neresi, Recep İvedik filmi hangi şehirde çekildi, Recep İvedik filmi konusu nedir, Recep İvedik oyuncu kadrosu nedir,Recep İvedik oyuncu kadrosu, Recep İvedik filminde kimler oynadı, Recep İvedik filmi süresi ne kadar, Recep İvedik filmi, Recep İvedik, Recep İvedik filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Recep İvedik filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Recep İvedik filmi ne zaman gösterime girdi, Recep İvedik  filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Recep İvedik Oyuncuları

Recep İvedik Konusu Nedir ?

Filmde adamın biri yolda cüzdanını düşürür, başka bir adam tam cüzdanı kapıp kaçacakken Recep İvedik onunla mücadeleye girer. Sonunda, sahibine teslim etmek üzere, evsiz adamın elinden cüzdanı almayı başaran Recep İvedik kafasını çevirdiği anda cüzdan sahibinin çoktan gittiğini fark eder. Akşam evinde televizyon seyreden Recep İvedik, cüzdanın Antalyalı çok önemli bir iş adamına ait olduğunu öğrenince arabasına atlar ve güneye doğru yola koyulur. Yol boyunca birbirinden komik sürprizlerle karşılaşan Recep İvedik en sonunda Antalya’ya varmayı başarır ve cüzdanı turizmci Muhsin Bey’e teslim eder. Tam otelden ayrılacakken çocukluk aşkı Sibel’in bir tur otobüsünden indiğini fark eder. Artık Recep İvedik’in tek bir amacı vardır; kendisini tanımayan, hatta hatırlamayan Sibel’e kendini beğendirmek.

 

Recep İvedik Nerede Çekildi ?

Recep İvedik film serisi birçok farklı mekanda çekimlerini yapmıştır. İlk filmin çekimleri Recep’in yaşadığı mahalle olan Güngören ve Nashira Resort&Spa’da gerçekleştirilmiştir. Otel Antalya Manavgat’ta Titreyengöl mevkiinde bulunuyor.

Recep İvedik Oyuncuları

Şahan Gökbakar

Recep İvedik Oyuncuları

Fatma Toptaş

Recep İvedik Oyuncuuları

Lemi Filozof

Recep İvedik Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Şaha Gökbakar Kimdir ?
Fatma Toptaş Kimdir ?

Lemi Filozof Kimdir ?

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap