Renault Clio 2 Kullanıcı Yorumları

0
404

Clio 2 Kullanıcı Yorumları 

Clio2 yorumları

ALİ

1.2 benznli modelini tüpsiz kullanmıştım çekişi hiç beklemediğim kadar iyiydir. motor sessiz ve titreşimsiz çalışıyor kullanımı rahat. Çok iyi bir şehir otomobili bence.

Serkan

kuzenimde var 1.2 düz tüketim gayet güzel izmir-istanbul-izmir 190tl yaktı şehir içide var bu rakamda

performansı uzun yolda çok kasmıyor ama ara hızlanmalar biraz zaman alıyor şehir içinde mükemmel

Sabri

kesınlıkle ısraf bır arac renault ıle senelerdır ıclı dıslıyım 1.2 motorları ne olursa olsun bes para etmez yokus cıkamaz o arava ıcı doluyken zarar zıyan ısraf yanı ıkıncı el pıyasası yok denecek kdr az gıtmedıgı gıbı asırıda yakar =)

Emre

Ofis arkadaşım 2006 senesinde sıfır aldı. Hala biniyor.Düz vitesini aldı sorunsuz masrafsız şeker gibi arabadır.Gitmez yakmaz bi araçtır.Gitsin die kasarsan yakan bi araçtır Rahatlıkla tavsiye ederim

Ozan

2005 manueli var ablamda ilk sahibiyiz , rs ten sonra baya arabasız kalınca çok kullandım 1.2 sehır ıcı 80 km i , gecmessen ve aractan hıc bısey beklemezsen gayet guzel azda yakıyo.. ama aractan bırseyler beklıyosan unut. gitmez , gitmeye çalışırsın cok yakar, çok dık yokuslarda benıde korkuttugu oldu ama cıktı bıde karda çok zevkli  çokta güzel yol tutuyo , belkı ben clıo ya alıskınım dıye olabılrı ama sev

Kaya

1.2 cLio 6ay kuLLandık manueL oLarak fena değiLdi öyLe yokuşta kaLkmaması fLn yok ya arabanın..
nasıL bir bekLenti var ki 1.0 eco triptronic gibi değiL yani biLdiğin tatminkar bir araç ama otomatik te vasat oLacağını düşünüyorum çünkü otomatiğini kuLLanmadım ve piyasada da pek görmedim..
satışıda gayet koLay biz pert kayıtLı oLarak biLe piyasasının biraz altına gaLericiye sattık..
bence olumsuz bir araba değil iLk araba oLarak..

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here