Rüyada Bardak Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

0
34

Rüyada Bardak Görmek nedir, Rüyada Bardak Görmek ne anlama geliyor, Rüyada Bardak Görmek nasıl yorumlanır, Rüyada Bardak Görmek diyanet, Rüya Tabirleri 

Sevgili okurlar, bildiğiniz gibi insanlar uyuduklarında sıklıkla farklı şekilde rüyalar görmektedir.  Uyurken gördüğümüz rüyalarımızdan biri ise rüyada bardak görmek… Peki rüyada bardak görmek nedir, rüyada bardak görmek ne demek, rüyada bardak görmek nasıl yorumlanır? Hepsi ve daha fazlası yazımızda.

Rüyada Dolu Bardak Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada Bardak Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada bardak görmek; gizli bir düşmanı vardır ve sürekli arkasından gıybet eder, onu kötüler. Bardağın boş olmadığı su, çay gibi şeylerle dolu olduğunu görmek kişi için bir paket olduğu anlamına gelirken aynı zamanda güzel sözler duyacağı anlamına gelir. Boş bardaksa üzücü, moral bozucu sözler işitmeye, yanlış gönül ilişkisine kapılıp üzülmeye işaret eder. Bardak kırılması kötü ve üzücü olaylara ve vefata delalet eder. Temiz ve parlak bir bardak görmek kız ya da erkek arkadaşa işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bardak satan birini görmesi kişinin ailesi ile tabir olunur.

Rüyada Dolu Bardak Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada dolu bardak görmek; rüya sahibini, çok mutlu edecek ve çok iyi şeyler yapmasına vesile olacak güzel haberler alacağına delalet edilir. Su dolu bardak görmek çok iyi ve hayırlıdır. Bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir. Herhangi bir sıvı ile bardağı doldurmak, kişinin sağlığının düzelmesine ve eğer herhangi bir hastalığı varsa en yakın zamanda şifa bulmasına işarettir. Bardağı su ile dolduran kişi çok önemli bir işe başlar ve bu iş sonucunda tahmin edemeyeceği başarılar yakalar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here