Rüyada Cehennem Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

0
28

Rüyada Cehennem Görmek nedir, Rüyada Cehennem Görmek ne anlama geliyor, Rüyada Cehennem Görmek nasıl yorumlanır, Rüyada Cehennem Görmek diyanet, Rüya Tabirleri 

Bildiğiniz gibi insanlar uyuduklarında sıklıkla farklı şekilde rüyalar görmektedir.  Uyurken gördüğümüz rüyalarımızdan biri ise rüyada cehennem görmek… Peki rüyada cehennem görmek nedir, rüyada cehennem görmek ne demek, rüyada cehennem görmek nasıl yorumlanır? Hepsi ve daha fazlası yazımızda.

Rüyada Cehennem Ateşi Görmek Ne Anlama Gelir? 

Rüyada Cehennem Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada cehennem görmek; bilgisizlik, günah ve küfür, sıkıntı ve geçim sıkıntısı, kıtlık ve pahalılık, selamet ve güvensizlik ile tabir olunur. Cehennem görmek, ağız tadının kaçmasına, üzgün, sıkıntılı ve kötü günler yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının alt üst olmasına neden olacak olaylar yaşanmasına ve bu olayların üst üste gelmesine delalet eder. Aksilikler ve uğursuzluklar rüya sahibinin peşini bırakmayacak demektir.

Cehennem görmek, güzel ve iyi olan şeylere işaret etmez. Hane içinde baş gösterecek tatsızlıklara, münakaşalara, fikir çatışmalarına ve geri dönüşü olmayan ayrılıklara delalet eder.Cehennem kadına delalet ederse o kimsenin karısı uğursuz ve hayırsız olur. Cehennem geçime delalet ederse, kazancı haram olur. Eve delalet ederse rüyayı gören günahkar ve gafil kimselere komşu olur. Hastaya delalet ederse rüyayı görenin ölümünün sonunun kötü olacağına işarettir.

Rüyada Cehennem Ateşi Görmek Ne Anlama Gelir? 

Cehennem ateşi görmek; kişinin içine sinmeyen bazı şeyler olacak ve bu durumda kendisini çok rahatsız edecek demektir. Rüya sahibinin kafasını bulandıran ve ne yapsa da bir türlü netleşmeyen ve kafasına oturmayan şeyler olacak diye yorumlanır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here