Şabanoğlu Şaban Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0
138

Şabanoğlu Şaban nerede çekildi, Şabanoğlu Şaban filminin öyküsü, Şabanoğlu Şaban filmi çekim yeri neresi,Şabanoğlu Şaban filmi hangi şehirde çekildi, Şabanoğlu Şaban filmi konusu nedir,Şabanoğlu Şaban oyuncu kadrosu nedir,Şabanoğlu Şaban oyuncu kadrosu,Şabanoğlu Şaban filminde kimler oynadı, Şabanoğlu Şaban filmi süresi ne kadar,Şabanoğlu Şaban filmi, Şabanoğlu Şaban, Şabanoğlu Şaban filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Şabanoğlu Şaban filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Şabanoğlu Şaban filmi ne zaman gösterime girdi, Şabanoğlu Şaban filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Şabanoğlu Şaban Oyuncuları

Şabanoğlu Şaban Konusu Nedir ?

Şaban Oğlu Şaban, aynı yerde askerlik yapan iki arkadaş Şaban ve Ramazan’ın askerlik esnasında ve sonrasında başlarına gelen rastlantısal olaylara karşı verdikleri tatlı mücadeleye odaklanır. Şaban’ın sakarlıkları yüzünden komutan Hüsamettin defalarca yaralanmış, iyice çileden çıkmıştır. Askerlik bittiğinde, bir gazinoda çalgıcı olarak işe giren ikili, tesadüf eseri bir suçlunun yakalanmasını sağladıklarında Nazır Paşa tarafından gizli polis olarak atanırlar. Nazır Paşa ve ailesini ziyaret ettikleri bir gece, Paşa’nın damadının eski komutanları Hüsamettin çıkmasıyla zor anlar yaşarlar. Fakat sadece bu da değildir! Aynı gece evden çalınan elmas, ortalığı iyiden iyiye karıştırır. Tatlı sakar ikili elması bulabilecek midir?

 

Şabanoğlu Şaban Nerede Çekildi ?

Şabanoğlu Şaban, Kemal Sunal’ın canlandırdığı ‘Şaban’ karakteri üzerine yazılan ve çekilen, 1977 yapımı bir Türk filmidir. Yönetmenliğini Ertem Eğilmez yapmıştır. Sadık Şendil’in senaristliğini yaptığı film Yeşilköy’de bir köşkte çekilmiştir. 

 

Şabanoğlu Şaban Oyuncuları

Kemal Sunal

Şabanoğlu Şaban Oyuncuları

Şener Şen

Şabanoğlu Şaban Oyuncuları

Adile Naşit

Şabanoğlu Şaban Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Kemal Sunal Kimdir ?
Şener Şen Kimdir ?
Adile Naşit Kimdir ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here