Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Sağ Salim 2 Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0

Sağ Salim 2 nerede çekildi, Sağ Salim 2 filminin öyküsü, Sağ Salim 2 filmi çekim yeri neresi, Sağ Salim 2 filmi hangi şehirde çekildi, Sağ Salim 2 filmi konusu nedir, Sağ Salim 2 oyuncu kadrosu nedir,Sağ Salim 2 oyuncu kadrosu, Sağ Salim 2 filminde kimler oynadı, Sağ Salim 2 filmi süresi ne kadar, Sağ Salim 2 filmi, Sağ Salim 2, Sağ Salim 2 filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Sağ Salim 2 filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Sağ Salim 2 filmi ne zaman gösterime girdi, Sağ Salim 2  filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Sağ Salim 2 Oyuncuları

Sağ Salim 2 Konusu Nedir ?

Salim kimsesi olmayan bir cenazeyi memleketine götürmeye karar verir. Ancak bu yolculuk, yolda karşılaştığı yol arkadaşı Nihal’le birlikte azılı katiller ve kötü adamlarla mücadele ettikleri bir maceraya dönüşür. Nihal’in annesi intikam için rehin alındığında ise işler iyice karışır.

Adamlarımız, artık seri katil olarak aranmaktadır ve yakalanmamak için kılık değiştirmek zorunda kalırlar. Ne var ki bu da çözüm olmaz ve talihsizlikler iyice çığırından çıkar. Salim tekrar eline silah almak zorunda kalır, Nihal ise başı beladan kurtulmayan Salim’den uzaklaşıp, annesini tek başına kurtarmak zorundadır. Salim, yaşadığı bu büyük travmalar sonrasında artık ne ölümden ne de ölüden korkmaktadır, Nihal’i yalnız bırakmak istemez ve peşine düşer.

 

Sağ Salim 2 Nerede Çekildi ?

Daha önce Silifke ilçesinde çekimleri yapılan film bu kez Kastamonu’nun Cide ilçesinden görüntüler yer alıyor. Filmde Cide halkı da figüran olarak da rol aldı.

Sağ Salim 2 Oyuncuları

Burçin Bildik

Sağ Salim 2 Oyuncuları

Ezgi Asaroğlu

Sağ Salim 2 Oyuncuları

Hüseyin Avni Danyal

Sağ Salim 2 Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Burçin Bildik Kimdir ?
Ezgi Asaroğlu Kimdir ?
Hüseyin Avni Danyal Kimdir ?

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap