Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Sağ Salim Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0

Sağ Salim nerede çekildi, Sağ Salim filminin öyküsü,  Sağ Salim filmi çekim yeri neresi, Sağ Salim filmi hangi şehirde çekildi, Sağ Salim filmi konusu nedir, Sağ Salim oyuncu kadrosu nedir,Sağ Salim oyuncu kadrosu, Sağ Salim filminde kimler oynadı, Sağ Salim filmi süresi ne kadar, Sağ Salim filmi, Sağ Salim, Sağ Salim filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Sağ Salim filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Sağ Salim filmi ne zaman gösterime girdi, Sağ Salim filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Sağ Salim Oyuncuları

Sağ Salim Konusu Nedir ?

Salim hem ölümden hem de ölülerden çok korkan, saf bir Anadolu köylüsüdür. Ekmeğini taştan çıkartır; köyden kasabaya kamyonetiyle mal taşıyarak üç beş kuruşla hayatını döndürür. Fakat kabus gördüğü bir gecenin sabahında köy muhtarı kendisinden Mersin’den Sivas’a bir cenaze taşımasını rica eder. Başta çok isteksiz olsa da muhtarın ısrarı kıramaz ve komedi dolu yolculuk başlar.

 

Sağ Salim Nerede Çekildi ?

Sağ Salim filmi Mersin’in Silifke ilçesinde yer alan Taşucu beldesinde çekildi.

 

Sağ Salim Oyuncuları

Fulya Zenginer

Sağ Salim Oyuncuları

Alper Saldıran

Sağ Salim Oyuncuları

Burçin Bildik

Sağ Salim Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Fulya Zenginer Kimdir ?

Alper Saldıran Kimdir ?

Burçin Bildik Kimdir ?

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap