Anasayfa » Genel » Samsung Galaxy A71 Konum ve Bluetooth Sorunu ve Çözümü

Samsung Galaxy A71 Konum ve Bluetooth Sorunu ve Çözümü

Samsung Galaxy A71 konum ve bluetooth aynı anda açılıyor, galaxy a71 konum ve bluetooth sorunu,a71 telofon hataları ve çözümleri, Samsung Galaxy A71 Konum ve Bluetooth Sorunu ve Çözümü

Değerli okurlarımız bugün sizlere, Samsung Galaxy A71 bluetooth sorunları hakkında bilgiler verip, çözüm yollarından bahsedeceğiz.

Samsung Galaxy A71 Konum ve Bluetooth Sorunu

Samsung Galaxy A71 Konum ve Bluetooth Sorunu ve Çözümü

Bu durum için aşağıda yer alan adımları kontrol edebilirsiniz:

• Samsung Members uygulaması içerisinden “Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Bluetooth” bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

• Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

• Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Bluetooth > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.

Sorunun devam etmesi halinde, farklı bir bluetooth cihaz ile deneme yapınız. Yaşamış olduğunuz durum, farklı cihazlarla denediğinizde de devam ederse, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

Aynı esnada bluetooth açılması, konum doğruluğunu iyileştirmek için kullanılan bir özelliktir. 

Ayarlar > Konum > Doğruluğu iyileştir > Bluetooth taramasını kapalı konuma getirerek devre dışı bırakabilirsiniz.

Soru

Iyi akşamlar herkese,son güncellemeden mi ya da benim telefon mu kafayı yemeye başladı bilmiyorum ama daha telefonum 7 aylık (A71). Ben konumu her açtığımda Bluetooth da hemen açılıyor ve bi yerden okudum fabrika ayarlarına dön dediler döndüm tek seferliğine düzeldi ama tekrar oldu,ayarlardan ağ ayarlarını sıfırla dedim hiç birşey değişmedi,bu konuda ne yapabilirim,bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim,şimdiden teşekkürler.

Cevap

Telefonuda hayat eve sığar uygulaması yüklü ise o yapıyordur 🙂 silerseniz sorun ortadan kalkacaktır.

“Samsung Galaxy A71 Konum ve Bluetooth Sorunu ve Çözümü” üzerine bir yorum

  1. Merhaba…A 71 ile bilgisayarım arasında bluetooth sorunu yaşamaktayım…Bilgisayar Windows 11 home… Eşleştirme gerçekleşiyor ancak bağlantı kurulamıyor.. Bilgisayardan telefona dosya gönderilebiliyor fakat telefondan bilgisayara gönderilemiyor… Sürücüler güncel.. başka cihazlarla bilgisayara bağlanabiliyorum… S 5 ve JBL normal çalışıyorlar…A 71 eşleşiyor ancak dosya gönderemiyor..dosya alabiliyor… Acaba nedir???

    Cevapla

Yorum yapın