Ana SayfaGenelSamsung Galaxy M30s Telofonum Kendiliginden Kapanıp Açılıyor ?

Samsung Galaxy M30s Telofonum Kendiliginden Kapanıp Açılıyor ?

Author

Date

Category

samsung, samsung telefon, samsung telefon sorunları, samsung galaxy m30s telefon kendiliğinden kapanıyor, samsung galaxy m30s telefonum kendiliğinden kapanıp açılıyor

Sevgili okurlar, bugün sizlere Samsung Galaxy M30s telefonlarda cihazın kendiliğinden kapanıp açılması sorunu hakkında çözüm önerilerinden bahsedeceğiz.

Samsung Galaxy M30s Telofonum Kendiliginden Kapanıp Açılıyor Yardım

Samsung Galaxy M30s Telofonum Kendiliginden Kapanıp Açılıyor ?

Ayarlar>genel yonetim >sifirla>fabrika ayarlarina don yapiniz merak etmeyin verileriniz gitmeyecek sadece sorununuz çözülecektir.

Eğer sorununuz düzelmez ise samsung members ana menüsündeki artı(+)ikonuna tıklayarak geri bildirim göndere basarak hata raporuna basarak sorununuzu seçenekler arasında uyanı seçip bu sorununuzu anlatıp gönderin. Ayrı zamanda bu adımlarıda izleyebilirsiniz.

 

1. Her şeyden önce yazılım güncellemelerini kontrol edin:

Telefonlar neden kendi kendine kapanıp açılır sorusuna cevap arıyorsanız ilk olarak telefonların güncellemelerine bakmamız gerekiyor. Belki de cevabı burada bulabilirsiniz, hatta çözümü de. Eğer yeniden başlatma veya kapanma sorunları yaşıyorsanız ilk olarak uygulama güncellemelerini yapın.

2.Bilinmeyen uygulamalardan uzak durun

Uygulamalar istedikleri erişim izinleriyle sadece telefonlarımızın içine değil, donanımların içine de girebiliyor. Kötü yazılmış veya bozuk uygulamalar telefonlarınızın işletim sistemini de etkileyebiliyor. Bunun çözümü de güvendiğiniz ve herkes tarafından kullanılan uygulamaları kullanmak.

Android cihazların yeniden başlatılmasına neden olacak arka plan uygulamaları da olabilir. Bu tarz bir arka plan uygulamasını tespit etmek, kaldırmak veya en azından dondurmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Bu konuda teknik bilginiz fazla yoksa bilen birinden yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

Soru

Samsung Galaxy M30 s Telofonum kendiliğinden 5 dk bir kapanıp Açılıyor?

Cevap

Cihaz bakımından otomatik yeniden başlatma açıkmı kontrol ediniz.
Eger degilse telofonunuz garanti kapsamında ise garantiye vermeniz en mantıklısı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılar

Son Yorumlar