Ana SayfaGenelSamsung Galaxy S10 Plus Isınma Problemi

Samsung Galaxy S10 Plus Isınma Problemi

Author

Date

Category

samsung, samsung telefon, samsung telefon sorunları, samsung galaxy s10 plus ısınma, samsung galaxy s10 plus ısınma problemi, samsung galaxy s10 plus ısınma problemi ve çözümü

Sevgili okurlar, bugün sizlere Samsung Galaxy S10 Plud ısınma problemi ve çözümleri hakkında önerilerde bulunacağız.

Samsung Galaxy S10 Plus Isınma

Samsung Galaxy S10 Plus Isınma Problemi

Telefon Kılıfını Kaldır

 

Samsung Galaxy S10 cep telefonunun dokunulamayacak kadar sıcak olduğunu öğrendikten sonra, telefon kılıfını çıkarın. Bazen, kılıf cihazınızın ısısını içeride tutar.

Tüm Çalışan Uygulamaları Kapat

Telefonunuzda bir uygulamayı kullandıktan sonra, arka planda çalışmaya ve içeriği güncellemeye devam edecektir. RAM’i etkiler ve aşırı ısınma sorunlarına neden olabilir. Son uygulamalar tuşunu telefonunuzun sol alt köşesinde tutun ve TÜMÜNÜ KAPAT düğmesine dokunun.

Kullanılmayan Özellikleri Ve Hizmetleri Kapat

Bluetooth, GPS ve WiFi de Galaxy S10’unuzda aşırı ısınma sorunlarına yol açacaktır. Arka planda çalışan uygulamalara benzer şekilde, bu özelliklerin tümü içeriği taramaya devam eder. Bu nedenle, kullanmadığınız zamanlarda özellikleri ve hizmetleri kapatın.

Uygulamaları ve İşletim Sistemini Güncelleyin

Çoğu kişi güncellemelerin bazı yaygın hataları giderebileceğinin farkında olmaz. Tüm uygulamaların ve Android işletim sisteminin de güncel olduğundan emin olun. Ardından ısınma sorununu tekrar gözlemleyin.

Uygulamaları Kontrol Edin

Bazen kötü kodlanmış bir uygulama aşırı ısınmaya yol açabiliyor. Galaxy S10’da aşırı ısınma problemi yaşıyorsanız, son yüklediğiniz uygulamaları hatırlayın ve şüpheli olanlarını kaldırın. Durmadan arka planda çalışarak haberiniz yokken bataryanızı tüketebilir ve cihazınızın aşırı ısınmasına neden olabilirler. Bunu anlamanın en iyi yolu S10’u güvenli modda başlatmaktır:

Soru

Samsung Galaxy s10 plus telefon kullanmaktayım ve telefonumu kılıf olmadan kullanıyorum ama 2 saat gibi kullanımda telefonun sol metal kismi yani bixby ve ses açma tuşunun bulunduğu yerde aşırı derecede bir ısınma oluyor ve bu ısı elime de rahatsız ediyor sağ tarafta da biraz ısı var ama telefonda normalde olması gereken ısıda ama sol taraf hakkında bir bilgim yok ne yapmam gerekiyor veya tüm s10 plus kullanıcılarında da aynı sıkıntı var mı veya telefonun kendisinde olan bir sey midir .

Cevap

SamsungS3 galaxy s10 plus plus ısınma Proplemi çözümü,
S10 plus cihazınız el yakacak kadar ısınıyorsa ,Telofonda yazımsal veya Donanım sal bir proplem vardır. Garanti süresi dolmamış ise servisine götürün veya samsung namber uygulaması var odadan ücretsiz destek veriliyor test yapılıyor onu denemelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılar

Son Yorumlar