Anasayfa » Genel » Şansımı Seveyim Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Şansımı Seveyim Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Şansımı Seveyim nerede çekildi, Şansımı Seveyim filminin öyküsü, Şansımı Seveyim filmi çekim yeri neresi,Şansımı Seveyim filmi hangi şehirde çekildi, Şansımı Seveyim filmi konusu nedir,Şansımı Seveyim oyuncu kadrosu nedir,Şansımı Seveyim oyuncu kadrosu,Şansımı Seveyim filminde kimler oynadı, Şansımı Seveyim filmi süresi ne kadar,Şansımı Seveyim filmi, Şansımı Seveyim, Şansımı Seveyim filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Şansımı Seveyim filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Şansımı Seveyim filmi ne zaman gösterime girdi, Şansımı Seveyim filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Şansımı Seveyim Oyuncuları

Şansımı Seveyim Konusu Nedir ?

Sakarlıkları ve uğursuzluğuyla etrafındaki herkesi kaçıran Sebahattin (Cem Gelinoğlu), ne yapsa şanssızlıklarından bir türlü kurtulamamaktadır. Bir gün panayırda tanıştığı Yaprak’a (Zeynep Tuğçe Bayat) aşık olan Sebahattin, lanetten kurtulabilmek için geçmişte ahını aldığı insanlarla yeniden buluşup helallik istemeye karar verir.

Şansımı Seveyim Nerede Çekildi ?

Şansımı Seveyim filmi çekimleri 2017 yılında İstanbul’un Beykoz, ve Kocaeli’nin Darıca ilçelerinde kurulan setlerde gerçekleştirilmiştir. Filmin çekimleri 3 ay sürmüştür.

 

Şansımı Seveyim Oyuncuları

Cem Gelinoğlu

Şansımı Seveyim Oyuncuları

Gökhan Kıraç

Şansımı Seveyim Oyuncuları

Zerrin Sümer

Şansımı Seveyim Oyuncuları

Yorum yapın