Seni Seven Ölsün Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Seni Seven Ölsün Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

27 Haziran 2020 0 Yazar:

Seni Seven Ölsün nerede çekildi, Seni Seven Ölsün filminin öyküsü,  Seni Seven Ölsün filmi çekim yeri neresi,  Seni Seven Ölsün filmi hangi şehirde çekildi, Seni Seven Ölsün filmi konusu nedir, Seni Seven Ölsün oyuncu kadrosu nedir,Seni Seven Ölsün oyuncu kadrosu, Seni Seven Ölsün filminde kimler oynadı, Seni Seven Ölsün filmi süresi ne kadar, Seni Seven Ölsün filmi, Seni Seven Ölsün , Seni Seven Ölsün filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Seni Seven Ölsün filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri, Görümce filmi ne zaman gösterime girdi, Görümce filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, geçtiğimiz bu zor günlerin içinde sizlerin daha iyi hissedebilmesi için çeşitli televizyon kanallarında birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Seni Seven Ölsün

Seni Seven Ölsün Konusu Nedir ?

Seni Seven Ölsün, bir tılsımın etkisinde olan Karadeniz köyünde geçiyor. Tılsımın etkisiyle yüzyıllardır kavuşamayan aşıkların hüzünlü öyküsüne dur demeye karar veren bir çift, birbirine düşman ailelerin çocukları olsalar da el ele verirler. Bunun sonucunda başlarından eğlenceli, komik, romantik ve macera dolu olaylar geçecektir.

 

Seni Seven Ölsün Nerede Çekildi ?

Seni Seven Ölsün filminin çekimleri, Trabzon’da yapıldı. Çekimler, şehir merkezine 76 kilometre uzaklıkta bulunan Çaykara’da gerçekleştirildi. Trabzon’un en önemli turistik yerlerinden Taşkıran ve Uzungöl’ü sınırlarında barındıran Çaykara’da 13 bine yakın kişi yaşamaktadır.

 

Seni Seven Ölsün Oyuncuları

Hüseyin Avni Danyal

Seni Seven Ölsün

Alper Saldıran

Seni Seven Ölsün

Fulya Zenginer

Seni Seven Ölsün

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •