Senin Hikayen Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0
136

Senin Hikayen İkimiz nerede çekildi, Senin Hikayen filminin öyküsü,  Senin Hikayen filmi çekim yeri neresi, Senin Hikayen filmi hangi şehirde çekildi, Senin Hikayen filmi konusu nedir, Senin Hikayen oyuncu kadrosu nedir,Senin Hikayen oyuncu kadrosu, Senin Hikayen filminde kimler oynadı,Senin Hikayen filmi süresi ne kadar, Senin Hikayen filmi, Senin Hikayen, Senin Hikayen filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Senin Hikayen filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Senin Hikayen filmi ne zaman gösterime girdi, Senin Hikayen filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Senin Hikayen Oyuncuları

Senin Hikayen Konusu Nedir ?

Hakan ve Esra evliliklerinin yedinci yılını tamamlayan, birbirlerini halen tutkuyla seven, 30’lu yaşlarında bir çifttir. Esra özel bir şirkette iyi bir kariyer sahibidir ve hatta yurt dışından iş teklifi almıştır. Müzik stüdyosu olan Hakan ise aldığı reklam, film projeleri ile ailesini geçindirmeye çalışan, sevgi dolu bir eştir. Hakan’ın annesi Meral’de ise kanser belirtileri baş göstermeye başlar, tedaviyi kabul eden Meral henüz torun sevmeden hayata veda etmemeye kararlıdır. Ama Esra ile Hakan da çocuk konusunda tereddütler yaşayan bir çifttir. Esra bir yandan kariyerini düşünür, bir yandan çocuk sahibi olmak kafasında soru işaretiyken, yaşam ikisine de güzel bir sürpriz yapar.

 

Senin Hikayen Nerede Çekildi ?

Senin Hikayen filmi çekimleri İstanbul’da gerçekleştirildi. Film büyük oranda Beşiktaş ve Kadıköy ilçelerinde çekildi.

 

Senin Hikayen Oyuncuları

Timuçin Esen

Senin Hikayen Oyuncuları

Selma Ergeç

Senin Hikayen Oyuncuları

Nevra Serezli

Senin Hikayen Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Timuçin Esen Kimdir ?
Selma Ergeç Kimdir ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here