Anasayfa » KİM KİMDİR » Sergen Deveci Öldü Mü, Sergen Deveci Kimdir?

Sergen Deveci Öldü Mü, Sergen Deveci Kimdir?

sergen deveci, sergen deveci kimdir, sergen deveci nereli, sergen deveci öldü mü, sergen deveci nasıl ünlü oldu, sergen deveci kimle sevgili, sergen deveci kaç yaşında, sergen deveci ne iş yapıyor

Sevgili okurlar, Baş Belası film ekibinin bugün sabah saatlerinde karıştığı trafik kazasında Sergen Deveci, Ceyhun Fersoy ve Meliş İşiten’in yaralandığı araçta bulunan diğer üç kişinin ise öldüğü belirtildi. Sergen Deveci’nin ise durmunun ağır olduğu bilgisinin gelmesinin ardından Sergen Deveci’nin kim olduğu, ne iş yaptığı ve diğer konular ve fazlası için sizlere Sergen Deveci’nin biyografisini hazırladık.

 Sergen Deveci Nasıl Ünlü Oldu?

Sergen Deveci Kimdir?

Sergen Deveci, 2 Ekim 1991’de İzmit’te dünyaya geldi. Kocaeli Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi alan Deveci, Instagram, Facebook ve YouTube gibi sosyal medya platformlarında beğenilen skeçler yayınladı. Blu Tv’de yayınlanan ‘Bonkis’ adlı dizide kamera karşısına geçen Deveci aynı zamanda turnelerde sahne alıyordu.

 Sergen Deveci Nasıl Ünlü Oldu?

Sergen Deveci, 2 Ekim 1991 tarihinde İzmit’te dünyaya geldi. Oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle Kocaeli Şehir Tiyatrosu’nda eğitim aldı. Instagram, Facebook, YouTube gibi sosyal medya mecralarında yayınladığı skeçlerle adını geniş bir kitleye duyurdu.

Sergen Deveci Kimle Sevgili? 

2014’te evlendiği Uraz Kaygılaroğlu’ndan 2019’da boşanan Melis İşiten, yeni aşkı yine bir oyuncuda buldu. İşiten, geçtiğimiz şubat ayında YouTube programına da konuk olduğu Sergen Deveci’yle aşk yaşamaya başladı. İlişkilerini sosyal medyada ilan eden çift, ilk kez Bodrum tatillerinde görüntülendi.

Sergen Deveci Kaç Yaşında? 

Sergen Deveci, 2 Ekim 1991 tarihinde İzmit’te dünyaya gelmiş olup 31 yaşındadır.

Sergen Deveci Ne İş Yapıyor?

Facebook, YouTube gibi sosyal medya mecralarında yayınladığı skeçlerle geçimini devam ettirmektedir.

Sergen Deveci Öldü Mü?

8 kişinin yaralandığı kazada, sosyal medyanın da yakından tanıdığı oyuncu Sergen Deveci, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Deveci’nin sağlık durumu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

 Sergen Deveci Nasıl Ünlü Oldu?

.Sergen Devec’nin Durumu Nasıl? 

AA’nın haberine göre; Merzifon’da kaza yapan ve içerisinde Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Filiz Özbek, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu ve Ceyhun Fersoy’un bulunduğu minibüste Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş hayatını yitirdi. Diğer isimler ise yakınlardaki hastanelere kaldırıldı. Söylenene göre fenomen Sergen Deveci’nin durumu ağır.

Yorum yapın