Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar

0
403

Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar, Sevgiliyle oyun oynamak, sevgiliyle oynanabilecek oyunlar nelerdir Bağımlılık Yaratan Telefon Oyunları, Bağımlılık Yaratan Telefon Oyunları Nelerdir, Bağımlılık Yaratan Oyunlar, Telefonda Oynanabilecek En İyi Oyunlar, Telefonda hangi oyunlar oynanır, Telefon oyunları, Telefon oyunu Evde Oynayabileceğiniz En İyi 10 Oyun, Evde Oynanabilecek Oyunları, evde sıkılınca oyun  Evde Aileniz İle Birlik Oynayabileceğiniz En İyi 10 Oyun, Evde Aileniz İle Birlik Oynayabileceğiniz En İyi 10 Oyun nedir, Evde Aileniz İle Birlik Oynayabileceğiniz En İyi 10 Oyun hakkında bilgiler, evde sıkılınca neler yapılır, evde hangi oyunlar oynanmalı, ailenizle keyifli vakit geçirmek, ailecek oynanacak oyunlar nelerdir, aile oyunları, çocuk oyunları, en iyi oyunlar, en iyi oyunlar nelerdir, kolay oyunlar, kolay oyunlar nelerdir

Evinizde sıkıldınız mı ? Evde yapacak bir şey mi arıyorsunuz ? Evde ailenizle oyun mu oynamak istiyorsunuz ? Evde aklınıza oynayacak oyun gelmedi mi ? Yepyeni bir içerikli sizlerin bu sıkıntısına son veriyoruz. Evde saatlerde arayıp, düşünüp oyun bulmaya son! Güzel bir zaman geçirmek istiyorsanız, sayfamızda’ki paylaşmış olduğumuz oyunları sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte sizler için hazırladığımız oyunları umarım oynadıktan sonra beğenirsiniz. İyi Eğlenceler 🙂

Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar

Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar

1) Portal 2: Portal serisinin ilk oyununda tek başınıza hareket ediyor ve bulmacaları, bilmeceleri tek başınıza çözmeniz gerekiyordu. İkinci oyunda ise portal sayısı 2’den 4’e çıktı ve artık takım arkadaşınızla işbirliği yaparak yolunuzu bulmanız gerekiyor. Bu zorlu ve akıl yoran oyun tam bir işbirliği testi.

Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar

2) LittleBigPlanet: Beraber oynanan oyunlar arasında belki de en sevimli, en huzurlusu. Basit ve eğlenceli. Ortak bir şey yaparak eğlenceli vakit geçirmek için ideal bir oyun. Sackboy adlı karakterin oyun haritasındaki yolculuğunda ona yardım ediyoruz ve çok da uzun olmayan bölümler boyunca bitiş noktasına ulaştırmaya çalışıyoruz.

Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar

3) Overcooked: 4 oyuncuya kadar oynanabilen bir yemek pişirme oyunu Overcooked. Ekip olarak belirli bir süreniz var ve bu sürede az miktarda ama çok çeşitli yemek yaparak müşterilere servis etmek zorundasınız. Ekip olarak hareket etmenin önemini oyunu oynarken gerçekten anlıyorsunuz. Zamanla yarışma telaşı ve oyunun grafikleri her şeyi daha da eğlenceli hale getiriyor.

Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar

4) Cuphead: Cuphead zor bir oyun. Savaşarak ilerlenebilmesine rağmen şiddet ögeleri yerine çizgi animasyonları kullanılmış. Metal Slug oynayanlar bu oyuna yabancılık çekmeyecektir çünkü hem kamera açısı hem de takım oyunu olarak benziyorlar.

Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar

5) Don’t Starve Together: Oyunun teması da adı gibi, “Beraber açlıktan ölmeyin”. Don’t Starve Together hayatta kalma oyunlarından biri. Yiyecek toplayarak yaşamaya çalışıyorsunuz fakat yiyecek bulmak da hayatta kalmak da o kadar kolay değil. İşin eğlenceli kısmı da burada başlıyor, çünkü iki kişiden biri öldüğünde ölen kişi oyundan çıkmıyor. Hayalet olarak devam edebiliyor ve eşine türlü türlü zorluklar çıkarmak gibi seçenekleri oluyor.

Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar

6) Bloody Trapland: Bloody Trapland (Kanlı Tuzaklar Ülkesi) serisi gerçekten de tuzaktan geçilmeyen bir oyun. İstediğiniz kadar iyi bir oyuncu olun, istediğiniz kadar zeki, hırslı, ince düşünen biri olun; Bloody Trapland’te ölümden kaçış yok. Sizi tekrar tekrar öldüren haksızlık dolu bir oyun bu. Her ne kadar sinir bozsa da işin eğlenceli kısmı bu. Birbirinizin başına gelenlerle dalganızı geçerek acıyı hafifletebiliyorsunuz

Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar

7) Gang Beasts: Gang Beasts bir oyunun da ötesinde güçlü ve farklı mizah anlayışına sahip bir yapım. İlginç karakterlerin dövüştüğü bu oyunda acımasızlık esas. Rakibinizi kıstırdığınızda bayılana kadar yumruklamanız gerekiyor mesela. Dövüşmeyi kolay ve eğlenceli hale getiriyor.

Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar

8) Tetris 99: Eskiden gameboy ya da ataride anneler bile tetris oynardı. O klasik oyun tetris, artık battle royale türüne evrildi ve iş rekabete döküldü. Nintendo Switch için çıkarılan Tetris 99’da rakipler birbirine karşı yarışıyor. 98 kişi sizi, siz de onları batırmaya çalışıyorsunuz.

Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar

9) Minecraft: Dünya çapında çok ünlü olan Minecraft, tam bir kült. Sınırsızlık ve yaratıcılık konusunda daha iyisi yok. El birliğiyle bir şeyler inşa etmek, icat etmek, yaratmak, hayatta kalmak… Minecraft’ın açık dünyasında birbirine destek olan çiftin sırtı gerçek hayatta hiç yere gelmez

Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar

10) Human: Fall Flat’s: Dünyanın en garip ve en komik oyunu olabilir… İpin üstünde yürüyen bir sarhoş gibi hareket eden karakterinizi kontrol etmeye çalışırken komik durumlara düşecek ve kafa karışıklığından delireceksiniz. Beraber oynarken eşinizin kararsızlıklarına şahit olmak paha biçilemez.

Sevgiliyle Oynanabilecek En İyi Oyunlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here