Şeyma Subaşı Kimdir ?

Şeyma Subaşı Kimdir ?

29 Temmuz 2020 0 Yazar:

Şeyma Subaşı kimdir,Şeyma Subaşı nereli,Şeyma Subaşı eşi kim ,Şeyma Subaşı Biyografisi, Şeyma Subaşı oynadığı filmler,Şeyma Subaşı hangi dini benimser, Şeyma Subaşı hakkında kısa bilgiler, Şeyma Subaşı yaşı kaç,Şeyma Subaşı ne zaman doğdu,Şeyma Subaşı boyu kaç, Şeyma Subaşı göz rengi nedir, Şeyma Subaşı Şeyma Subaşı hakkında merak edilenler, Şeyma Subaşı çocuğu var mı, Şeyma Subaşı hakkında notlar,Şeyma Subaşı hakkında kısa notlar, Şeyma Subaşı hakkında bilinmesi gerekenler

 

Sevgili okurlar; bugün sizlere oyuncu, sporcu, sanatçı vb gibi isimlerin biyografilerini hazırladık. Sevdiğiniz, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını önünüze sereceğimiz bir biyografi hazırladık. Takipçisi olduğunuz kişinin hakkındaki yazıyı okuduktan sonra artık onu daha iyi tanıyacak ve daha iyi bir şekilde betimleyeceksiniz. Umarım bu biyografi yazımız size faydalı olur.

Şeyma Subaşı Nereli ?

Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990 doğumludur. Var mısın Yok musun yarışması ile tanınan Şeyma Subaşı, yarışmadan 69 bin TL kazanmıştır. Yarışmadan sonra çeşitli projelerde yer alan Şeyma Subaşı, moda tasarımcılığı yapmaktadır. ” Yok Böyle Dans ” adlı yarışma da, Acun Ilıcalı Moda Tasarımcısı olarak görev vermiştir.

 

Şeyma Subaşı Kimdir ?

Şeyma Subaşı, Samsun’da 2 Temmuz 1990 tarihinde dünyaya geldi. 1.74 cm uzunluğunda olan ve 50 kilogram ağırlığında olan Subaşı, 2008 yılında Miss Turkey yarışması ile şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı. 16 yaşında katıldığı bu yarışma, Subaşı’nın hayatında önemli bir yer edindi. Ünlü tasarımcılar, moda defilelerinde kendisine yer verdi ve bunun neticesinde üniversite eğitimini de kariyerine uygun bir şekilde seçti. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı’ndan mezun olan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Var mısın Yok Musun ‘ adlı yarışma programına katılarak 69 bin TL kazandı.

‘Var Mısın Yok Musun’ adlı yarışma programından sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşmaya başlayan Şeyma Subaşı, ‘Yok Böyle Dans’ adındaki yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çiftinin 2013 yılında ‘Melisa’ adında kızları dünyaya geldi.

2017 yılında ise Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlendi. Sosyal medya hesabında her geçen gün artan takipçileri ile Şeyma Subaşı, İnstagram fenomeni haline geldi.

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •