Ana Sayfa BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ Sitene sayyac kodu nasıl eklenir buyrun anlatımı

Sitene sayyac kodu nasıl eklenir buyrun anlatımı

Author

Date

Category

Merhaba, WordPress’e hoş geldiniz sn. güney55.

Sitenize ziyaretçi sayacı eklemek için altta ki sıralamayı uygulamanız yeterli olacaktır.
1) Çalışma paneline giriş yapınız.
2) Solda tarafta [ Görünüm] üzerine gittiğinizde açılan menüden [Bileşenler = Widget] i tıklayınız.
3) Açılan sayfada, sol taraftan [Blog Stas = Blog istatistikleri] modunu fareniz le tutarak sağ tarafa çekiniz ve istediğiniz sıralamaya yerleştiriniz.
4) Açılan bu menü içerisinde başlığınızı ister İngilizce olarak, isterseniz Türkçe olarak yazarak, hemen altta ki kaydet’i onaylayınız ve kapat komutuyla işlemi bitiriniz.
Sayfanıza döndüğünüzde sağ tarafta sayacınızı göreceksiniz…kolay gelsin!

Forum kısmına gelince…burada arkadaşlar biraz rahattırlar, alışırsınız diye düşünüyorum.
Selamlar, sevgiler. Tekrar hoş geldiniz

anlamadğınız durumda  üye olarak size  yardımcı  ola bilirim ..

sayyac kodu almak istediğiniz site adresi  adresini  kullana bilirsiniz

Açıklamalar için teşekkür ederim.

infaplus
Üye
Ara 30, 2011, 3:28 PM

neden kendim sayac kodu ekleyemiyorum ? ben bilesenlerdekini istemiyorum bu olmuyormu

cubuklukoyu
Üye
Ara 30, 2011, 3:45 PM

@infaplus
Merhaba, WordPress ücretsiz hizmete sunduğu servisleri için kendisine ait standart yazılımların dışında, kişiye ait özelleştirmelere imkan vermiyor. Bende, daha bir çok arkadaşlar gibi standart sayaç kullanıyorum. Önemli olan ziyaretçi yoğunluğunu öğrenmek değil mi(?) Başka bir sayaç kullanırsanız farkı ne olacaktır ki…?

Kolay gelsin!

guney55
Üye
Ara 30, 2011, 4:42 PM

Merhaba benim sitem link fazlalığından durduruldu.Ve yeni site adı ile tekrar site yapamıyorum.Bİr nedeni mi var.Benmi bilmiyorum.Teşekkürler.
Sayaç için meta etiketlerinin olduğu yere adsense sniper konulamıyormu.İkinci bir kod kabul etmiyormu.Eğer ediyorsa adsenseden rapor herhalde görülür diye düşünüyorum.Yanılmış olabilirim.

cubuklukoyu
Üye
Ara 31, 2011, 6:10 PM

Merhaba, Sizin siteniz bağlantı fazlalığından kapatılmadı, reklam içerikli olduğundan kapatıldı. Sitenize bakmıştım, Sizi uyaracaktım, maalesef geç kalmışım.
Şimdi ise aynı isim altında yeni bir blog açamazsınız. Eğer yen bir blog açmak istiyorsanız: Yeni bir E-Posta oluşturun ve yeni bir blog ismi düşünün. Gelecek sitenizde blog yazın, resim ekleyin ve bazı bağlantıları “sadece bağlantı” olarak ekleyin; içeriğini taşımadan.
Aslında Siz orada verdiğiniz bağlantıların maksadını da anlamadım; herkesin her yerden erişebileceği bilinen konuları işlemişsiniz. O tür yazılımlar zaten topluma açık olan yazılımlar… neyse o tabii Sizin özeliniz.
Selam olsun Samsun’a!
Kolay gelsin…

guney55
Üye
Ara 31, 2011, 11:59 PM

Açıklamalar için çok teşekkür ederim.A.S.Selamınız başımın üstünde.Yazınızda anlayamadığım bir kısm var reklam içerikli ne demek onu anlayamadım.Reklam koymadım ki ben.Keşke daha açıklayıcı yazsaydınız.Blogger da 1,5 senedir yazıyorum.Bir sitem kapandı bunuda anlamadım zaten.Ancak şimdi çok dikkat ediyorum.Bir uyarı daha aldıydım araştırdım.Çözdüm onu.Bu nedenle şimdi kendi yazılarımı yazıyorum.Hitimde bayağı iyi olmaya başladı.Tabi bunları anlamak zaman gerektiriyor.Ancak bazı önem verdiğimiz değerleride yok edebiliyor.Daha önce yöneticilere yazmıştım.Tivcari bir amacım olmadığını ancak sitelerdeki içerikleri haliyle ytaşırken bağlantılarda taşınımış oluyor anladım bu.Tabi doğru anladıysam.Keşke hemen uyarı atsaydınız.Çok memnun olurdum.Birçok sitede yazı yazıyorum.Böyle bir sorun yaşamamıştım.Buda farklı demek.Önerilerinizi dikkate alacağım çok teşekkür ederim.Görüşmek üzere.Samsundan bir dostunuz olduğunu unutmayın sakın.Her zaman bir konu oldumu yardımcı olmak isterim.Saygılar.Hayırlı mutlu 2012 yıllar dileklerimle

cubuklukoyu
Üye
Oca 2, 2012, 5:02 PM

Çok teşekkür ediyorum sn. Güney, Size de yeni yılınızda başarılar diliyorum. Bir şeyler yazmak için sebep yok her halde, sitenizin açık olduğunu gördüm ve mutlu oldum… Başarılar diliyorum tekrardan.
Kolay gelsin; Selamlar, saygılar…

adnanguney
Üye
Oca 2, 2012, 5:07 PM

Çok teşekkür ederim.Anlattığınız konuyu izledim ve çok faydalı oldu.Wordpress de yeniyim ondan hatada yapmamk istiyorum gözünüze çarpan bir konu oldumu beni uyarırsanız çık mutlu olurum.Yeni yılınızı tekrar kutlarım.Saygı ve sevgilerimle.

yorumdefteri
Üye
Oca 7, 2012, 11:27 AM

seslitk
Üye
Oca 30, 2012, 11:32 PM

selam lar olsun herkese öncelikle sayın cubuklu koyu arkadaşımızın anlatığı gibi
bu wordpressin standart ayarlarıdır ve önemli olan günlük girişleri örenmek ha renklisi ha zevksizi ne fark ederki cubuklu koyu arkadaşıma katılıyorum ve herkese kolay gelsin 🙂

regaip
Üye
Şub 25, 2012, 6:00 PM

ben sayaç kodu ekleyemedim [Blog Stas = Blog istatistikleri] yok benim sayfamda nasıl yapmam gerektiğini bilen varsa yardımcı olsun teşekkürler

adnanguney
Üye
Şub 25, 2012, 10:20 PM

Merhaba regaip bey ; Yukarıda Çubukluköyü başlıklı yazısında saygıdeğer arkadaşımız bu konu için açıklama eklemişti.Aynı soruyu bende sormuştum.Yazıyı olduğu gibi buraya aktarıyorum.
Zannedersem sizde benim gibi yeni blog açtınız.Bedelsiz bloglarda özelleştirme yapılmıyormuş.Lütfen yazıyı okuyun.Yardımcı olacaktır.
Sitenize ziyaretçi sayacı eklemek için altta ki sıralamayı uygulamanız yeterli olacaktır.
1) Çalışma paneline giriş yapınız.
2) Solda tarafta [ Görünüm] üzerine gittiğinizde açılan menüden [Bileşenler = Widget] i tıklayınız.
3) Açılan sayfada, sol taraftan [Blog Stas = Blog istatistikleri] modunu fareniz le tutarak sağ tarafa çekiniz ve istediğiniz sıralamaya yerleştiriniz.
4) Açılan bu menü içerisinde başlığınızı ister İngilizce olarak, isterseniz Türkçe olarak yazarak, hemen altta ki kaydet’i onaylayınız ve kapat komutuyla işlemi bitiriniz.
Sayfanıza döndüğünüzde sağ tarafta sayacınızı göreceksiniz…kolay gelsin!
Yazı (Çubukluköyü) arkadaşımıza aittir.Kendisine birkez daha teşekkür ederim.

tarihibilgi
Üye
Mar 9, 2012, 9:41 PM

yaptmda sayaç çıkmadı

cubuklukoyu
Üye
Mar 9, 2012, 10:01 PM

Bir şeyleri unutmuşsunuzdur. Olmaz diye bir şey mümkün değil. Kayıt yaptınız mı?
Sayaç WordPress tarafından hizmete sunulmuştur ve binlerce defa kullanılıyor.

Kolay gelsin!

adnanguney
Üye
Mar 9, 2012, 10:39 PM

Bende şimdi baktım ve yeni açtığım bir sitem daha var içerik dahi yok içinde ama sayaç kodu (Blog İstatistikleri) var.Dikkatli bakın.Bulacaksınız.

 

Son Yazılar

Endüstride Polimerlerin Elde Edilmesi ve Kullanım Alanları Nelerdir, Polimer Nedir?

Şimdi ki yazımızda değineceğimiz konulardan biri olan çok sayıda moleküllün kimyasal bağlarla yüksek molekül ağırlıklı bileşikler olan polimer konusuna değinmek istiyoruz. Peki polimer nedir, polimer kullanım...

İndikatör Nedir, İndikatör Çeşitleri Nelerdir?

Şimdi ki yazımızda değineceğimiz konulardan biri olan ph belirteçleri, çözeltinin ph'sına bağlı olarak renk değiştiren karmaşık yapıdaki organik bileşenler yani indikatör konusuna değinmek istiyoruz....

Şarj Edilebilir Piller Nelerdir?

Şimdi ki yazımızda değineceğimiz konulardan biri olan elektrik üretmek için gerçekleşen kimyasal tepkimenin ters akım aracılığıyla eski haline dönüştürülebildiği ve tekrardan elektrik üretecek hale...

Paslanma Nedir, Paslanmadan Korunmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Şimdi ki yazımızda değineceğimiz konulardan biri olan genellikle kimyasal bir etkiyle bir madde üzerinde zamanla oluşan yıpranma ve aşılmaya yol açan paslanma konusuna değinmek istiyoruz....

İnsan Vücudunda Bulunan Tampon Çözeltiler, Tampon Çözeltiler Nelerdir?

Şimdi ki yazımızda değineceğimiz konulardan biri olan zayıf asit ve konjuge bazın veya zayıf baz ve konjuge asitin karışımında oluşan tampon çözelti konusuna değinmek...

Son Yorumlar