Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Sivil Cephe Konusu Nedir ?

0

Sivil Cephe nerede çekildi, Sivil Cephe filminin öyküsü, Sivil Cephe filmi çekim yeri neresi,Sivil Cephe filmi hangi şehirde çekildi, Sivil Cephe filmi konusu nedir,Sivil Cephe oyuncu kadrosu nedir,Sivil Cephe oyuncu kadrosu,Sivil Cephe filminde kimler oynadı, Sivil Cephe filmi süresi ne kadar, Sivil Cephe filmi, Sivil Cephe, Sivil Cephe filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Sivil Cephe filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Sivil Cephe filmi ne zaman gösterime girdi, Sivil Cephe filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Sivil Cephe Oyuncuları

Sivil Cephe Konusu Nedir ?

Phil Broker (Jason Statham) eski bir DEA ajanıdır. Motosikletçi çetesini çökertmek için gittiği yerde işler ters gider ve bu patronunun oğlunun hayatına mal olur. Bu yüzden bir bunalıma girer ve işini bırakır. Broker bu sıkıntılı hayattan bıkmıştır ve kurtulmaya karar vermiştir. Daha sonralarda 9 yaşındaki kızı Maddy’nin güvenliği için küçük, ıssız ve sakin bir kasabaya yerleşirler. Maddy, okulda kendisine bela olan çocuk ile kavga eder ve onu defeder. Bu olay Broker’ın yerel Meth uyuşturucu lideriyle doğrudan bir çatışma içine girmesini sağlayacaktır. Geçmişinde olan motosiklet çetelerinin de bu olaya katılması ile durum daha da karmaşık hale sarar. Broker sadece tek bir şey düşünür ve o da kızını korumaktır. Bunun için de elinden geleni yapmaya hazırdır.

 

Sivil Cephe Oyuncuları

Jason Statham

Sivil Cephe Oyuncuları

James Franco

Sivil Cephe Oyucuları

Winona Ryder

Sivil Cephe Oyuncuları

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap