Suçlu Konusu Nedir ?

Suçlu nerede çekildi, Suçlu filminin öyküsü,  Suçlu filmi çekim yeri neresi, Suçlu filmi hangi şehirde çekildi, Suçlu filmi konusu nedir, Suçlu oyuncu kadrosu nedir,Suçlu oyuncu kadrosu, Suçlu filminde kimler oynadı, Suçlu filmi süresi ne kadar, Suçlu filmi, Suçlu, Suçlu filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Suçlu filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Suçlu filmi ne zaman gösterime girdi, Suçlu filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Suçlu Oyuncuları

Suçlu Konusu Nedir ?

Tehlikeli bir bilgisayar korsanını takip etmekte olan CIA ajanı Bill Pope (Rya Reynolds), gizemli bir şekilde öldürülür. Korsanın yeriyle ilgili çok önemli bilgilere sahip ajanın bütün yetenekleri ve hafızası, deneysel bir yöntem aracılığıyla tehlikeli bir suçlu olan Jericho Stewart’a (Kevin Costner) aktarılır. Ancak ajanın özel anıları da işin içine girince Stewart’ın karakteri yavaş yavaş değişime uğramaya başlar.

 

Suçlu Oyuncuları

Kevin Costner

Suçlu Oyuncuları

Gary Oldman

Suçlu Oyuncuları

Gal Gadot

Suçlu Oyuncuları

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir